Farsça

Farsça

Farsça, Türkçe ile en çok etkileşimde olan dillerden biri olup Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi ekibi ile uygun fiyat, hız ve kalite kriterleri kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Farsça yoğun bağlantılarımızın olduğu ve sınır komşularımızdan biri olan İran’ın anadilidir. Ticaret, yaşam, evlilik, ikamet, vatandaşlık, turizm ve daha birçok konuda aradaki dil farkını ortadan kaldırmak amacıyla Farsça Türkçe tercüme ve çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm dillerde olduğu gibi Farsça dilinde geniş ve uzman bir kadroya sahip olup yeminli Farsça tercüme ve ardıl Farsça tercüme konusunda merkez ofisinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi Perpa Ticaret Odası şirket kuruluş işlemlerinde Farsça dilinde uzman bir ekip ile işlem yapmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve etik değerlerin ilk sırada yer aldığı Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu anlamda sektörün lider markası olmayı başarmış ve yurt dışında birçok ülkede hizmet veren bir şirket olarak yoluna devam etmeyi başarmıştır.

Farsça başta olmak üzere tüm dillerde tekliften teslimata her yıl yeniden almayı hak kazandığı uluslar arası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında hizmet vermektedir.

Farsça çeviri kalitesinde bu sayede düzeni sağlamış olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme dilin incelikleri ve çevirinin elzem noktaları konusunda bilhassa hassasiyet gösteren çoklu sistemle çeviri, edit ve kontrol aşamalarından geçerek çeviri hizmeti sağlamaktadır.

İstanbul Şişli’de iş dünyasının nabzını tutan ve müşteri ihtiyaç ve taleplerini ve sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve işleyişine entegre eden Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme gelişmiş müşteri paneli sayesinde çeviri sektöründe sıkça yaşanan güven ve şeffaflık problemlerini ortadan kaldırmaktadır.

Farsça yeminli tercüme ve Farsça noter yeminli tercüme işlemleri ve nikah işlemlerinin sıklıkla yaşandığı sektörde hız ve uygun fiyatı kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmektedir. Farsça yeminli tercüme ya da Farsça noter onaylı çeviri işlemlerinde Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile müşterilerine anlık çözümler sunan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu anlamda sayısız başarılı projeye imza atmıştır.

Farsça tercüme ve Farsça çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!