Fatih Yeminli Tercüme

Fatih Yeminli Tercüme, Fatih Tercüme, Fatih Çeviri ve Fatih Acil Tercüme Hizmetleri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana Fatih tercüme ve Fatih çeviri hizmetini tüm dillerde ve tüm terminolojilerde Fatih yeminli tercüme ve Fatih noter onaylı tercüme hizmeti vermektedir.

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Fatih ilçesi Zeytinburnu, Eyüp Sultan, Haliç, İstanbul Boğazı ve Marmara Denizi arasında yer alan ve 1562 hektarlık bir alana sahip ve 57 mahalleden oluşmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi özellikle son yıllarda talep artışı gösteren vize tercüme, ikamet tercüme, vatandaşlık tercüme işlemlerinde geniş ve profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

Fatih ikamet tercüme ve çeviri işlemlerinde Fatih yeminli tercüme, Fatih noter onaylı tercüme ve Fatih tercüme bürosu hizmeti sunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme ilkeleri ile yoluna devam etmektedir.

Fatih teknik tercüme ve Fatih teknik çeviri hizmetinde kullanım kılavuzu, ÇED raporları, teknik şartnameler, ISO ve TSE belgesi, CE belgesi, TÜV sertifikası, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları, teknik şartnameler, ar ge raporları vb evraklarda konusunda uzman ve deneyimli teknik tercümanlar ile hizmet vermektedir.

Fatih teknik tercüme ve Fatih teknik çeviri projeleri yapılırken kaynak metin ve hedef metin birebir örtüşmeli, kural yasak ve uyarılar net ifade edilmeli, cümleler kısa, net ve anlaşılır olmalıdır. Ayrıca Fatih teknik tercüme ve Fatih teknik çeviri projelerinde gerek görülmesi durumunda terminoloji sözlüğü oluşturulmalıdır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, yürüttüğü tüm tercüme iş sürecinde sahip olduğu uluslararası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında tekliften teslimata yol izlemektedir. Deneyimli proje sorumluları sayesinde teknoloji ve yılların deneyimini bir arada kullanan ve bunu müşteri odaklı gerçekleştiren Okeanos Tercüme, Perpa Ticaret Merkezi ’nde sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Fatih hukuki tercüme ve Fatih hukuki çeviri süreçlerinde ise tercüme işlemi gerçekleştirilen her iki dilin hakim olduğu hukuk sistemleri konusunda bilgi sahibi ve hukuk fakültesi mezunu ve saha deneyimi olan hukuki tercüman, editör, kontrolörlerden oluşan geniş bir ekiple çalışmalarını yürütmektedir. Fatih hukuki tercüme ve Fatih hukuki çeviri projelerinin ağdalı ve ağır bir dile sahip olması, yasalara dayanması ve yasal yaptırımların bulunması sebebiyle büyük bir dikkat ve özenle çevrilmesi gerekmektedir.

Vekaletname, taahhütname, alım satım akdi, boşanma kararı, velayet davaları, dernek iç tüzüğü, genelgeler, taahhütname, kararname, ihbarname, beyanname, ihtarname, yönetmelikler, vergi evrakları, vasiyetler, mahkeme kararı, tapu, senet vb evraklar Fatih hukuki tercüme ve Fatih hukuki çeviri işlemlerinde en çok talep edilen evraklar arasında yer almaktadır.

Bazı Fatih hukuki tercüme ve Fatih hukuki çeviri evrakları ve vize, evlilik, boşanma, eğitim, vatandaşlık, ikamet, şirket kuruluşu, lojistik, sicil tasdiki gibi işlemlerde Fatih yeminli tercüme ve Fatih yeminli çeviri işlemleri uygulanmaktadır.

Fatih yeminli tercüme ve Fatih noter onaylı tercüme işlemleri yürütülürken özellikle alfabe değişikliği olan ve bundan dolayı ad, soyadı gibi kişisel bilgilerin yer aldığı matbu belgelerin çevirisi büyük bir titizlikle yapılmalı gerekirse onay süreci öncesi müşteriye kontrolü sağlatılmalıdır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını bütün dillerde yeminli tercüman kadrosu ile Perpa Ticaret Merkezi Perpa çatısı altında sektör nabzını tutarak yürütmektedir.

Yıllardır tüm tercüme işlemlerinde olduğu gibi Fatih noter onaylı tercüme ve Fatih noter onaylı çeviri ve Fatih yeminli tercüme kapsamında nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütname gibi evrakların tercüme ve tasdik işlemlerini düzenlemektedir.

Evraklarınızın tercümesi ve editör kontrolü sağlandıktan sonra dilerseniz elden, dilerseniz ücretsiz kargo veya kurye ile adresinize teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Bizlere www.okeanostercume.com.tr web sitemizden info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden 0553 910 31 32 whatsapp hattımızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!