Fatih Yeminli Tercüme

Fatih Yeminli Tercüme

İstanbul’un suriçi denilen ve en eski yerleşim yerlerinden biri olan bölge, derin bir tarihe çok sayıda tarihi esere sahiptir. Tarihi yapıları sayesinde turizmin yaşandığı İstanbul ilçelerinden biri olan Fatih aynı zamanda hareketli ve aktif bir ticari faaliyet göstermektedir. Fatih Yeminli Tercüme şirketi de bu bölgenin çok uluslu ve hareketli ticari hayatında profesyonel hizmet anlyaşı ile yer almaktadır. Bölgede İstanbul Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Vergi Dairesi, Valilik, Büyükşehir Belediye Başkanlığı gibi il kamu kurumlarının bulunması burada bürokratik yaşamı da canlı tutmaktadır.

Fatih ilçesi köklü tarihi ve şehrin merkezi olmasından dolayı çok fazla yapısal değişiklik yaşamıştır. Bunlardan biri de bir kült haline gelen şehrin en büyük Roman topluluğunun yaşadığı Sulukule’nin 2005 yılında başlatılan Sulukule Kentsel Yenileme Projesi kapsamında eski doku ve yapısı tamamiyle değişmiş buradaki yerleşik halk da farklı yerleşim bölgelerine yerleşerek yapısal özelliği tamamen değişmiştir. Çok uluslu, çok dinli bir kültür beşiği ve turizmin her geçen gün giderek artması ve ilçedeki şirketlerin çoğunluğunun turizm sektörüne ve çok uluslu çalışma yapısına ve hizmet anlayışına Fatih Yeminli Tercüme de dahil olmuş profesyonel çalışmalarını ilçe bireysel ve kurumsal müşterileri için her geçen en üst seviyeye çıkarmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme yıllar boyunca kaliteli hizmeti uygun fiyat cazibesiyle birleştirme çalışmalarını sürdürmekte olup, edindiği EN15038 kalite belgesi ile kalite, gizlilik ve güven ilk önceliği olmaktadır. Fatih Yeminli Tercüme firmasından info@okeanostercume.com.tr mail adresi ile ya da 0212 221 45 21 numaralı telefon ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı ile detaylı bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!