Fransızca Acil Tercüme

Fransızca Acil Tercüme

Pek çok alanda ve pek çok işlem için Fransızca acil tercüme hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Fransızca ticaret, ekonomi, hukuk, sağlık, eğitim ve turizm gibi alanlarda revaçta olan bir dildir. Dolayısıyla söz konusu alanlarda Fransızca noter onaylı çeviri ve Fransızca acil tercüme hizmetine oldukça fazla talep bulunmaktadır.

Paris başta olmak üzere Fransa’nın pek çok şehri turizm, sanat ve kültür açısından gelişmiş ve gezilip görülmeye değer şehirlerdir. Bundan dolayı pek çok Türk vatandaşı Fransa’ya turizm amacıyla sıklıkla seyahat gerçekleştirmektedir.

Fransa’ya turizm amaçlı gerçekleştirilen seyahatlerin yanı sıra Fransa’nın eğitim ve sağlık hizmetlerinden yararlanmak, Fransız vatandaşı olmak, Fransa’da çalışma ve oturma izni almak isteyen vatandaşlar da bulunmaktadır.

Fransa Türkiye’den giriş için belirli amaçlar için vize isteyen ülkelerden birisidir. Dolayısıyla kişiler Fransa’ya seyahat edebilmek için Fransa Başkonsolosluğu’na vize başvurusunda bulunmaktadır. Fransa Başkonsolosluğu vize işlemi için Türk vatandaşlarından belli başlı evrakların Fransızca noter onaylı çevirisini talep etmektedir. Fransızca noter onaylı çevirisi talep edilen evraklar arasında nüfus kayıt örneği, imza sirküleri, faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, muvafakatname, öğrenci belgesi, diploma, transkript, doğum belgesi, SGK hizmet dökümü gibi belgeler bulunmaktadır.

Kişiler özellikle eğitim ve sağlık başta olmak üzere işlemlerinin hızlı bir şekilde halledilmesini talep etmektedir. Dolayısıyla Fransızca acil tercüme hizmeti talebinde bulunmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bünyesinde bulundurduğu deneyimli, terminolojik bilgi derecesi yüksek, her iki dil yönüne de hakim Fransızca tercüman kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaç duyduğu Fransızca tercüme hizmetini kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin Fransızca acil tercüme, Fransızca tercüman ve Fransızca Türkçe çeviri hizmetleriyle ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir, info@okeanostercume.com.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir, 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımız ya da 212 221 45 21 numaralı sabit hattımız aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!