Fransızca Çevirmen

Fransızca Çevirmen

Tıbbi, hukuki, akademik, teknik, ticari vb. pek çok alanda Fransızca tercüme işlemini gerçekleştirmek üzere Fransızca çevirmenlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Son zamanlarda gelişen Türkiye Fransa ilişkilerine bağlı olarak Türkiye’de şirket kurmak isteyen pek çok Fransız iş insanı bulunmaktadır. Günümüzde ticaret odalarında gerçekleştirilen şirket kuruluş işlemleri için ortağın yabancı uyruklu olması durumunda sözlü Fransızca tercüme işlemini gerçekleştirmek üzere noterlikte yemin zaptı bulunan Fransızca çevirmenlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Fransız uyruklu kişilerin ya da anadili Fransızca olan kişilerin noterliklerde gerçekleştireceği Vekalet verme, araç satışı, imza beyanı gibi pek çok işlem için de yemin zaptı bulunan Fransızca çevirmenlere gereksinim duyulmaktadır.

Fransız vatandaşlarının tapuda gerçekleştirdikleri gayrimenkul alım satım işlemleri, nikah dairelerinde gerçekleştirdikleri evlilik işlemleri, mahkemelerde görülen dava işlemleri ve hastanelerde doktor hasta ilişkisinin sağlanması adına ihtiyaç duyulan Fransızca tercüme işlemi de yeminli Fransızca çevirmenler aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Fransızca çevirmenlerin belirli bir uzmanlık alanına sahip olmaları gerekmektedir. Çünkü vekaletname, adli sicil kaydı, sözleşme, imza sirküleri, aile cüzdanı, nüfus kayıt örneği, diploma, transkript, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, vergi levhası, kullanım kılavuzu, katalog, web sitesi, yazılım, otomasyon, dergi, kitap, akademik ve tıbbi makale, tıbbi cihaz kullanım kitapçığı, sağlık raporu, ameliyat raporu, ilaç prospektüsü, ticari yazışmalar, bilanço, banka hesap hareketleri, mahkeme kararları gibi belge, metin ve içerikler teknik, hukuki, akademik, ticari, edebi alanların terminolojisine hakimiyet gerektirmektedir.

Fransız çevirmenler Fransızca tercüme sürecinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi adına büyük rol oynamaktadır. Dolayısıyla Fransızca çevirmenlik fiyatları, Fransızca yeminli tercüme talebinde bulunan müşteriler için merak edilen hususlardan birisidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi hem Fransızcaya hem de Türkçeye anadili seviyesinde hakim, hem Fransız hem de Türk kültürü, hukuk sistemi, ekonomisi hakkında bilgi sahibi, belirli bir uzmanlık alanına sahip Fransızca çevirmen kadrosuyla uygun Fransızca çevirmenlik fiyatlarıyla hizmet vermektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin Fransızca çevirmen ve Fransızca tercüme hizmetleriyle ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir, info@okeanostercume.com.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir, 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımız ya da 212 221 45 21 numaralı sabit hattımız aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!