Fransızca İngilizce Çeviri

Fransızca İngilizce Çeviri

Türkiye’nin en çok etkileşimde bulunduğu ve bağlantılarının yoğun olduğu dillerden biri de fansızca ingilizce çeviri olup Türkiye ve dünyada geniş bir kadro ile işlem görmektedir. Fransa ile İngilizce’nin egemen olduğu ülkeler arasında gerçekleşen tüm ticari, bireysel, evlilik, nikah, ikamet, seyahat, eğitim gibi işlemler nedeni ile Fransızca İngilizce çeviri işlemi gerçekleştirilir. Türkiye’de de çok sayıda talep edilen fransızca ingilizce çeviri işlemi çoğunlukla kullanım kılavuzları, ortaklık ya da iş sözleşmeleri, web siteleri, diploma, transkript, öğrenci belgesi ve çok daha fazlası için gerçekleştirilir.

Türkiye’de yeminli fransızca ingilizce çeviri ya da noter yeminli fransızca ingilizce çeviri işleminde ülkenin resmi dili olan Türkçe’nin de çevirisinin yapılması ve evraklara eklenmesi gerekmektedir. Noterlik makamında fransızca ingilizce çeviri yapılmış bir sözleşmenin tasdik edilmesi için İngilizce’den Türkçe’ye ya da Fransızca’dan Türkçe’ye de çeviri yapılması ve evraklar arasına eklenmesi gerekmektedir.

Fransızca ingilizce çeviri evrakları düzenlenirken anadil düzeyinde dil bilgisi ve gramer bilgisine sahip, terminoloji alanında uzman tercümanlarla çalışılmalıdır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana geniş kadrosunu dünya standartları kalitesinde oluşturmuştur. Tüm Fransızca İngilizce çeviri projelerinde ve diğer dil çiftlerinde EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında hizmet veren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi çeviri kalitesinde istikrarı da sağlamaktadır. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları Avrupa’da tercüme sektörüne özgü hazırlanmış kalite standartları olmakla birlikte uygulama ve entegrasyon kolaylığı sağlamaktadır.

Aynı zamanda tam zamanlı ya da freelance tercüman, editör ve kontrolör kadrosunu da aynı kalite standartları yönergeleri ile oluşturan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu anlamda sektörün lider markaları arasında yer almaktadır.

Tüm çalışmalarını güven şeffaflığı ortaya koyabilmek adına müşteri paneli üzerinden gerçekleştiren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme son teknolojiye hakim teknik altyapıyı fransızca ingilizce çeviri projelerinde de gerçekleştirmektedir.

Fransızca ingilizce çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!