Fransızca Tercüman Arıyorum

Fransızca Tercüman Arıyorum

Uluslar arası platformlarda büyük önem arz eden ve ilk tercih edilen dillerden biri olan Fransızca’ya dair ülkemizde de ok sayıda fransızca tercüman arıyorum ilanları ile başta ilan siteleri olmak üzere birçok yerde karşılaşmanız mümkün.

 Dünya genelinde iletişim ve ticaretin artmasına bağlı olarak yabancı dilde çeviri ve tercüme ihtiyacı artmakta ve artık en küçük işletmeler bile uluslar arası vizyona sahip bir şekilde ticari faaliyetlerini sürdürmekteler. Türkiye’deki istatistiklere göre en çok talep edilen yabancı diller arasında ilk sırada yer alan ve ticaret ve göçün en çok yaşandığı ülke olan Fransa ve Fransızca’ya ülkemizde yoğun talep bulunmaktadır. Bireylerin kimlik ve pasaportlarından holding ve fabrikaların önemli şirket evraklarına değin birçok konuda birey, kurum ve tercüme şirketlerinin fransızca tercüman iş ilanları İstanbul ya da fransızca tercüman arıyorum ilanlarına rastlanmaktadır. Peki tüm bu talep ve beklentilere karşın Fransızca tercümanların sahip olması gereken nitelikler nelerdir?

Fransızca tercüman arıyorum ilanları;

  • Sorumluluk sahibi olmalı ve ekip çalışmasına dahil olabilmeli
  • Çeviri yaptığı dillere anadil seviyesinde hakim olmalı
  • Teknik, tıp, hukuk, ticaret, finans, akademik gibi en az bir alanda profesyonel olmalı
  • Deneyim sahibi olmalı ve müşteri ya da kurum taleplerini grüp yanıtlayabilecek donanıma sahip olmalı
  • Temel yazılım ve programları kullanabilmeli ve çeşitli dosya formatlarında çalışabilmeli
  • Firma, kurum ya da tercüme şirketlerini talep ettiği özel yazılım ve uygulamaları öğrenebilecek donanıma sahip olmalı

Tüm bunların yanı sıra fransızca tercüman maaşları tercümanların performans ve deneyimleri ile birlikte seçtikleri çalışma şekline göre de değişiklik göstermektedir. Tercüme ve tercümanlık yer ya da lokasyon ayırımı yapmaksızın çalışma olanaklarına sahip olunması sebebiyle çok fazlaca talep edilmektedir.

Hemen her tercüme şirketi ve diğer kurumların fransızca tercüman arıyorum ilanlarına başvuran kişileri tercih etmek adına belirli kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterleri kurumların kendilerinin belirlediği gibi Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm çalışma ekibini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında oluşturmaktadır.

Fransızca tercüman arıyorum hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!