Fransızca Tercüme

Fransızca Tercüme

Türkiye’nin gerek ticari gerekse turizm alanında Fransa ile arasında güçlü ekonomik bağlara sahip olması Fransızca tercüme hizmeti ihtiyaçlarına zemin hazırlamaktadır.

Türkiye’deki şirketlerle iş yapan pek çok Fransız şirket bulunmaktadır. Dolayısıyla şirket sözleşmesi, şirket tüzüğü, genelgeler, ticari yazışmalar gibi belgeler iş toplantıları, iş yemekleri, iş gezileri gibi organizasyonlar için hem yazılı hem de sözlü olarak Türkçe Fransızca çeviri hizmeti talep edilmektedir.

Türkçe ve Fransızca farklı dil ailelerinde yer alan iki dildir. Sözcük oluşumları ve cümle kuruluşları yapısından farklılık göstermektedir. Dolayısıyla iki şirket arasındaki iletişimin sağlıklı bir biçimde sağlanması açısından Türkçe Fransızca çeviri hem Fransızca hem de Türkçeye anadili düzeyinde hakim tercüman kadrosu aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.

Fransızca tercüme sürecinin olumlu ilerlemesi için tercümanın dikkat etmesi gereken başka ölçütlerde bulunmaktadır. Bunlar:

  • Gerekli durumlarda Fransızca sözlükten destek alması,
  • Teknik, hukuki, tıbbi, ticari vb. herhangi bir alanın terminolojisi ve jargonu hakkında bilgi sahibi olması,
  • Hem Fransızcanın hem de Türkçenin dilbilgisi, yazım ve imla kurallarına dikkat etmesi,
  • Akıcı ve etkin cümleler kurması,
  • Eksiksiz ve doğru çeviri hizmeti sağlaması

Fransızca tercüme işlemini gerçekleştiren tercüman yukarıdaki ölçütleri tam anlamıyla dikkate aldığı takdirde çeviri kalitesini tam anlamıyla sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi her biri belirli bir uzmanlık alanına sahip, terminolojik bilgi düzeyi yüksek, deneyimli, bilgi ve donanım sahibi Fransızca tercüman kadrosuyla profesyonel, kaliteli ve güvenilir Fransızca tercüme hizmeti vermektedir.

Türkçe Fransızca çevirisine ihtiyaç duyduğunuz sözleşme, ticari yazışma, diploma, transkript, makale, tez, sağlık raporu vb. belgeleriniz için ve iş toplantısı, iş yemeği, iş gezisi gibi organizasyonlarınız için hem yazılı hem de sözlü olarak profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin Fransızca tercüme, Fransızca çeviri, Fransızca acil tercüme, Fransızca yeminli tercüme hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için info@okeanostercume.com.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir veya www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı veya 212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla kurumsal müşterime temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!