Fransızca Türkçe Çeviri

Fransızca Türkçe Çeviri

Fransızca Türkçe çeviri alanında yazılı, sözlü, yeminli ya da noter onaylı işlemlerde uygun fiyat, hız ve kaliteyi bir araya getirebilen Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Fransızca, Türkiye’de en çok tercih edilen diller arasındadır. Bireysel ya da kurumsal anlamda ilişkilerin yoğun yaşandığı iki ülke arasında teknik, tıbbi, hukuki, finansal, ticari ve lojistik gibi birçok alanda yazılı, sözlü, yeminli ya da noter yeminli fransızca türkçe çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Fransızca Türkçe çeviri işlemi yapılırken birçok aşamadan geçer ve her bir aşama büyük bir dikkat ve titizlilikle yönetilmelidir.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm alanlarda olduğu gibi Fransızca Türkçe çeviri hizmetini de EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde sunmaktadır.  Kalitede istikrarı sağlayan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmayı sürdürmektedir. Tercüme, edit, kontrol aşamalarından geçen fransızca türkçe çeviri işlemleri alanında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Sadece çeviri kısmında değil ilk andan son ana kadar bu süreci yönetebilen yıllardır sektörde büyük projelere imza atmış, müşteri odaklı yaklaşımını sürdürebilen ve müşteri ihtiyaç ve taleplerini belirleyerek profesyonel çözümler sunan bir koordinasyon ekibi ile hizmet verilmektedir.

Fransızca Türkçe çeviri yapan tercüme ekibinin anadil düzeyinde dil bilgisine sahip, terminoloji alanında uzman, gelişime ve araştırmaya açık olmak gibi özelliklerinin bulunması gerekir. Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme merkez ofisinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi sınırları içerisinde İstanbul’un ilçelerine ve Tüm Türkiye’ye Fransızca Türkçe çeviri hizmeti sağlamaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde kurumsal müşterilerine kuruma özel çözümler sunmakta ve son teknolojiye sahip müşteri paneli ile şeffaflık ve güveni sağlamaktadır.

Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile birlikte yeminli Fransızca Türkçe çeviri ve noter yeminli Fransızca Türkçe çeviri işlemleri ve Perpa Ticaret Odası şirket kuruluş işlemlerinde sözlü Fransızca Türkçe çeviri hizmeti sunulmaktadır.

Fransızca Türkçe çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!