Fransızca Türkçe Çeviri

Fransızca Türkçe Çeviri

Vize, ikamet, vatandaşlık, eğitim, evlilik, turizm, ticaret gibi birçok alanda fransızca türkçe çeviri işlemi gerçekleştirilir. Fransa yoğun Türk nüfusunun yaşadığı Avrupa ülkelerinden biri olması ve ticari bağlantıların bulunması sebebiyle pasaport, doğum belgesi gibi bireysel evraklar, vergi levhası, ticaret sicil gazetesi gibi şirket kuruluş belgeleri, diploma, transkript gibi eğitim belgeleri, sözleşme, kullanım kılavuzu gibi şirket evrakları ve çok daha fazlası fransızca türkçe çeviri olarak noter yeminli ya da yeminli tercüme şeklinde düzenlenmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tercüme ekibi çeviri alanında uzman ve deneyimli olmakla birlikte fransızca türkçe çeviri projelerinde uluslar arası standartlarda hizmet vermektedir. Her yıl belirli denetimlerden geçerek yeniden almaya hak kazandığı EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde teklif, tercüme, edit, kontrol ve teslimat aşamaları yürütülmektedir. Tercüman seçimi ve değerlendirmelerini de EN 15038 Hizmet Kalite Standartlarına bağlı gerçekleştiren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme sektörün lider firmalarından biridir. Bunun yanı sıra Fransızca Türkçe çeviri projelerinde geniş bir yeminli tercüman kadrosu ile hizmet vermekte noter tasdiki ya da yeminli tercüman tasdiki konusunda anlık çözümler üretebilmektedir.

Tıp, teknik, hukuk, finans, ticaret gibi alanlarda her konunun ayrı uzmanı olan geniş bir kadro ile hizmet sağlayan Okeanos tercümanlarını terminolojilerine göre kategorize etmiştir. Etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmayı sürdüren ve bunu bütün çalışanlarına benimseten Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme sektörün lideri olarak yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir. Edindiği tüm bilgi birikimi ve uzman koordinasyon ekibi sayesinde anlık çözümler sunmakta ve Fransızca Türkçe çeviri alanında yazılı, sözlü, tasdikli birçok işlemde bir tercüme bürosundan beklenilenden daha fazlasını sunmaktadır.

Fransızca İngilizce çeviri alanında da Fransızca Türkçe çeviri alanında edindiği başarıyı sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme yurt dışında yaşayan ve anadil olarak bu iki dilden birini konuşan tercüman ekibi ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Fransızca Türkçe çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!