Fransızca Türkçe Çeviri

Fransızca Türkçe Çeviri

Fransa’dan Türkiye’ye herhangi bir sebeple getirilen evrak ve belgelerin ya da dijital dokümanların fransızca türkçe çeviri işlemleri gerekmektedir. Fransızca türkçe çeviri işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları;

  • Kaynak metin detaylı incelenmeli
  • Konusu ve terminolojisi belirlenmeli
  • Tasdik işlemi yapılacak ise o alanda uzman Fransızca tercümana yönlendirilmeli
  • Terminolojik alanda uzman tercüman, editör ve kontrolörden oluşan uzman ekibe yönlendirilmeli
  • Teslim tarihi göz önünde bulundurularak süreç planlaması yapılmalı
  • Dosya formatı ve mizanpaj ile ilgili çalışmalar yapılmalı

Türkiye ile Fransa arasında gerçekleşen ticaret, turizm, sağlık, eğitim, evlilik, ikamet gibi işlemlerde kullanım kılavuzu, sözleşme, kitap, web sitesi, gümrük evrakları, banka evrakları ve daha birçok evrakın fransızca türkçe çeviri işlemleri Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinde dünya standartlarında gerçekleştirilmektedir. Tercüme yapmanın bir dilden başka bir dile veri aktarımı olmadığının bilincinde olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme sahip olduğu EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde hizmet sağlamaktadır.

Türkiye’de resmi makamlarda kullanılacak olan Fransa menşeili resmi evrakların Türkiye’de fransızca türkçe çeviri işlemleri ve ardından noterlik makamında noter tasdiki yapılmaktadır. Noter tasdiki yapılacak fransızca türkçe çeviri evraklarının tercüme işlemleri yeminli Fransızca tercüman tarafından gerçekleştirilmektedir. Yeminli tercüman tarafından çevirisi yapılan evrak öncelikle yeminli tercüman tarafından fransızca türkçe çeviri işleminin orijinaline uygun gerçekleştiğini ve doğruluğunu kabul eden beyan ve imzasının ardından noterlik makamına iletilerek noter tarafından tasdik edilir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yeminli fransızca türkçe çeviri ve noter yeminli fransızca türkçe çeviri hizmetini Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile yürütmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana tüm dil çiftlerinde olduğu gibi fransızca türkçe çeviri hizmetinde de etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını sürdürmüş tercüme hizmetini uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini bir araya getirerek sağlamaktadır.

Fransızca Türkçe çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!