Fransızca Türkçe Tercüme

Fransızca Türkçe Tercüme

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana Fransızca Türkçe Tercüme alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet vermektedir.

Fransızca Türkiye için önemli dillerden biri olup ticari ve bireysel bağlantıları yüksek iki ülkedir. Bu sebeple Fransızca Türkçe tercüme talep oranı yüksektir.

Fransızca Türkçe tercüme projeleri çeşitli terminolojik yapılara ayrılmakta olup Fransızca tıbbi tercüme, Fransızca hukuki tercüme, Fransızca akademik tercüme vb olarak ele alınmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve ilkeleri doğrultusunda Fransızca Türkçe tercüme projelerini ele almaktadır.

Fransızca Türkçe ya da Türkçe Fransızca tercüme projelerinde Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uluslararası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında hizmet vermektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İngilizce yeminli tercüman kadrosunu Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile gerçekleştirmektedir.

Ayrıca Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi şirket merkezinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilen Fransızcanoter yeminli tercüme işlemlerde anlık ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Türkiye’de kurulan Fransa menşeili şirketlerin şirket kuruluşları ve sonrasında yürüttükleri tüm faaliyetler ve ihaleler için gerek duyulan ihale dosyaları, kullanım kılavuzları, patent dosyaları, uyumluluk belgeleri ve daha fazlası için müşteri talebi doğrultusunda Fransızca yeminli tercüme ve Fransızca yeminli çeviri işlemi gerekmektedir.

 Tüm bunların yanı sıra bireysel olarak eğitim, evlilik, vatandaşlık, seyahat ve daha birçok amaca bağlı Fransa'dan Türkiye’ye ya da Türkiye’den Fransa’ya gerçekleşen bireysel başvurular sırasında birçok Fransızca yeminli tercüme ya da Fransızca noter yeminli tercüme hizmeti sağlanmaktadır.

Fransızca Türkçe tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!