Fransızca Yeminli Tercüme

Fransızca Yeminli Tercüme

Fransa ile Türkiye arasında gelişen ilişkilere bağlı olarak Fransızca yeminli tercüme hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Son zamanlarda pek çok yönden gelişen Fransa Türkiye ilişkileri bağlamında ülkemizden Fransa’ya, Fransa’dan ülkemize pek çok vatandaş ziyarette bulunmaktadır. Söz konusu ziyaretler genel olarak eğitim, sağlık, iş ve seyahat amaçlıdır.

Ülkemizden Fransa’ya, Fransa’dan ülkemize seyahat edecek vatandaşların ülke girişleri için Fransa Konsolosluğuna, ya da Türkiye Konsolosluğuna vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Vize başvurusu için belli başlı evrakların Fransızca yeminli tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır.

Pasaport, banka hesap hareketleri, maaş bordrosu, imza sirküleri, vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, SGK İşe Giriş Belgesi, SGK Hizmet Dökümü, nüfus kayıt örneği, muvafakatname, öğrenci belgesi gibi belgeler Fransa vize başvurusu için Fransızca yeminli tercümesine ihtiyaç duyulan belgelerdir.

Vatandaşlarımızın Fransa’da çalışma ve oturma izni alabilmek, aile kurabilmek, eğitim görebilmek için de bazı belgelerinin Fransızca yeminli tercümesi gerekmektedir.

Pasaport, nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi, faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, vekaletname, diploma, transkript, bilanço, vergi borcu yoktur yazısı, vergi levhası, evlilik cüzdanı, sağlık raporu, adli sicil kaydı ve apostil, ikametgah belgesi gibi belgelerin Fransızca yeminli tercümesi söz konusu sebeplerden dolayı gereklidir.

Fransa Başkonsolosluğu için söz konusu belgelerin Fransızca yeminli tercümesinin yanı sıra Fransızca noter tasdikli çevirisine ihtiyaç duyulmaktadır. Dolayısıyla evraklarınızın Fransızca yeminli tercüme işleminden sonra tercüme işlemini gerçekleştirdiğiniz tercüme bürosunun bağlı bulunduğu noterlikte noter tasdiki yaptırmanız gerekmektedir.

Fransızca yeminli tercüme ve Fransızca noter tasdikli çeviri işlemi için belirli bir uzmanlık alanına sahip, deneyimli ve her iki dile de anadili düzeyinde hakim Fransızca tercüman kadrosuna sahip bir tercüme bürosu tercih edilmelidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi alanında uzman, deneyimli, her iki dil yönünde de kaliteli ve güvenilir çeviri yapabilme yeterliliğine sahip Fransızca tercüman kadrosuyla profesyonel Fransızca tercümeFransızca yeminli tercüme, Fransızca noter tasdikli çeviri hizmeti vermektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin Fransızca yeminli tercüme, Fransızca noter tasdikli çeviri, Fransızca tercüman hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr ya da info@okeanostercume.com.tr adreslerinden bizlere ulaşabilir, 212 221 45 21 ya da 0553 910 31 32 numaralı hatlarımızdan müşteri temsilcimizle iletişim kurabilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!