Fransızcadan Türkçeye Çeviri

Fransızcadan Türkçeye Çeviri

Kurulduğu günden bu yana fransızcadan türkçeye çeviri hizmetinde profesyonel bir tercüme ekibi ile her bir projede tercüme, edit ve kontrol sağlanmakta ve kaliteli çeviri ortaya çıkarılmaktadır.

Fransa Türkiye arasında bireysel ya da kurumsal düzeyde ikamet, vatandaşlık, ticaret, eğitim, evlilik ve daha birçok nedene bağlı olarak fransızcadan türkçeye çeviri ya da diğer yönde çeviri işlemine ihtiyaç duyulur. Teknik, tıbbi, hukuki, finansal, resmi, akademik gibi terminolojik alanlar fransızcadan türkçeye çeviri terminolojilerinin başında gelmektedir. Bu terminolojilerde fransızcadan türkçeye çeviri yapan tercümanlar bu alanda uzman kişiler olarak seçilmektedir. Dil bilgisi ve gramer bilgi düzeyi yüksek, doğru terminolojide görev yapan tercüme ekibi sayesinde başarılı projelere imza atan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi çeviri kalitesindeki istikrarını EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde sağlamaktadır. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları Avrupa’da tercüme sektörüne özgü düzenlenmiş kalite standartlarıdır. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları bu anlamda tercüme sektöründe uygulanabilirlik açısından diğer standartlara göre daha çok kolaylık sağlamaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Fransızcadan Türkçeye çeviri dil çiftinde olduğu gibi diğer dillerdeki tercüme prosesini de bu kalite standardına bağlı olarak yürütmektedir. Ayrıca tercüman kadrosunu oluştururken de aynı kalite standartları yönergelerine göre belirleme yapmaktadır.

Fransızcadan Türkçeye çeviri konusunda yeminli tercüme, noter yeminli tercüme gibi tasdik hizmetleri de dahil tüm yazılı ve sözlü işlemlerde anlık çözümler sunmakta hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı çeviri sunmaktadır.

Son teknolojiye sahip altyapısı ve müşteri paneli sayesinde şeffaflık ve güven sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm Fransızcadan Türkçeye çeviri hizmetinde aynı sistem üzerinden işlem yapmaktadır. Fransızcadan Türkçeye çeviri yapılırken büyük bir titizlik ve hassasiyetle hareket eden profesyonel tercüman kadrosu ile dosya formatına bağlı ve dünyanın her yerinde kabul görebilecek çeviri kalitesi ile hizmet sağlamaktadır.

Fransızcadan Türkçeye çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!