Freelance Çevirmen

Freelance Çevirmen

Çeviri sektörü çevirmenlere freelance çevirmen gibi farklı şekillerde çalışma imkanları sağlamaktadır. Öncelikle tam zamanlı çevirmen olarak standart ofis içerisinde belirli mesai saatleri dahilinde ve belirli maaş karşılığı çalışma şeklidir. En popüler olan diğer çalışma şekli ise freelance çevirmen olarak çalışma şeklidir. Freelance çevirmen proje bazlı olarak çalışır. Belirli mesai saatleri ya da belirli bir maaş beklentisi olmaksızın yaptığı iş karşılığı ücretlendirilir. Freelance çevirmen adaylarının çok geniş çalışma sahası mevcut olup kariyer basamaklarının en başında çevirmenlerin en çok tercih ettikleri ve araştırdıkları alanlardan biri de kitap çevirmeni aranıyor ya da çevirmen arayan yayınevi ilanlarıdır. Kitap çevirmek ya da edebiyatın engin denizlerinde yüzmek bir tercümanın kariyer hayatının başlangıcında en büyük hayallerinden biridir.

Günümüz teknolojisi sayesinde online platformlarda çok sayıda freelance çevirmen başvuru ya da çevirmen arayan siteler olarak çeşitli sektörlere dair ilanlarla karşılaşılabilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme spesifik dillerde yıllardır birlikte yol aldığı deneyimli ve uzman geniş bir freelance çevirmen kadrosuna sahiptir. Tüm dilleri tek bir ofiste bulundurmanın mümkün olmadığı bir sektörde firmalara bağlı freelance çevirmenler proje bazlı görev yapmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme dünyanın dört bir yanına tüm dillerde hizmet sağlayan ve bunu EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında sıkı denetim ve değerlendirmeler eşliğinde gerçekleştiren bir şirkettir.

Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi freelance çevirmen adaylarına staj ve istihdam imkanı sağlamış çok sayıda freelance çevirmen kariyer yaşamına katkıda bulunmuştur.

Okeanos Uluslararası çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa Ticaret Merkezi sınırları dahilinde Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile tercümanlarına yeminli freelance çevirmen olma imkanı da sağlamaktadır.

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!