Freelance Tercüman Aranıyor

Freelance Tercüman Aranıyor

İş ilan siteleri ve tercüme şirketleri sitelerinde ya da çeşitli platformlarda çok farklı dillerde freelance tercüman aranıyor ilanları bulunmaktadır.

Tüm dillerde ya da birçok dilde hizmet veren tercüme şirketleri spesifik dillerde freelance tercüman aranıyor ilanları yayınlamaktadırlar. Freelance tercümanlar serbest çalışma saatleri, ofis ortamında bulunmama zorunluluğu sayesinde aynı anda çok sayıda firma ile çalışma imkanı bulunmaktadır.

Freelance tercüman aranıyor ilanları sadece tercüme şirketleri tarafından değil, hastane, dış ticaret firmaları, holdingler ve daha birçok farklı sektörden şirket tarafından yayınlanmaktadır.

Tercümanlar tam zamanlı, freelance ya da başka bir şirkete bağlı olarak yeminli tercüman ya da serbest tercüman olarak görev yapabilmekteler. Freelance tercümanlar yemin zaptı alabilir ve freelance yeminli tercüman olarak da görev yapabilirler.

Okeanos Uluslalararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İstanbul’un iş merkezi Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan ofisinde çok sayıda freelance tercüman ve tam zamanlı tercüman kadrosu ile hizmet vermektedir. Yılların deneyim ve bilgi birikimi ile sektörün lider markası haline gelen Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tercüman, editör ve kontrolör kadrosuna her geçen gün yeni çalışma arkadaşları eklemekte ve freelance tercüman aranıyor ilanı ile güncel olarak ilan sitelerinde yer almaktadır. Tercüman ve editörlerin mesleki kariyerlerinde staj, tam zamanlı ya da freelance çalışma imkanı sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını sürdüren Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini bir arada sunarak hizmet vermektedir. Alanında uzman ve deneyimli freelance tercüman kadrosu ile başarılı projelere imza atmakta olan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi aynı zamanda yurt dışında ikamet eden yabancı uyruklu native freelance tercüman kadrosu ile anadil düzeyinde hizmet sağlamaktadır.

Freelance tercüman aranıyor ilanları hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!