Freelance Tercüme

Freelance Tercüme

Tercüme sektörünün esnek çalışma şartları ve çok sayıda dil seçeneği nedeniyle en çok talep edilen çalışma şeklidir freelance tercüme.

Freelance tercüme; lokal olarak ofise bağlı olmayan ve esnek çalışma saatleri ve esnek gelir düzeyine sahip tercüme çalışma şeklidir. Freelance tercüman teslim tarihine kadar tercüme projesini kendi belirlediği saatlerde çalışarak teslimatını sağlar. Anlaşmalar proje bazlı gerçekleştirilmektedir.

Tercüme şirketleri çeşitli konsept ve varyasyonlarla çalışma şekline sahip olup çalışılacak dil sayısını sınırlı tutabilecekleri gibi tüm dillerde de çeviri hizmeti sağlamaktadırlar. Tüm dillerde çeviri hizmeti sağlayan tercüme şirketlerinin birçok dilde şirketleri ile bulunduğu lokasyondan bağlantıda olan ve çalışan freelance çevirmen başvurularını değerlendirir ve belirli bir düzenleme ile çalışmalarını yürütmektedir.

Freelance tercüme işleyişi tercüme şirketlerine lokasyon kriteri yerine tercüme kalitesi kriter önceliği sağlamakta ve dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir freelance çevirmen ile çalışma imkanı sunmaktadır. Bu durum İngilizce, Fransızca, Boşnakça ve tüm yabancı dillerde ülkesinde dili yaşayan ve tamamen yabancı uyruklu native tercüman, editör hizmeti sağlama avantajı da sunmaktadır.

Freelance tercüme, tercüme müşterisine de ihtiyaçları doğrultusunda planlama, akış ve hizmet talebinde bulunma imkanı sağlamakta, esnek saatler dolayısıyla acil projelerde kısa sürede teslimat imkanı doğmaktadır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana yurt içi ve yurt dışında oluşturduğu geniş freelance tercüme ağı sayesinde kaliteli tercüme hizmeti sağlamaktadır. Geliştirdiği son teknolojiye sahip özel yazılımı ve sahip olduğu EN 15038 Hizmet Kalite Standartları doğrultusunda uygun fiyat, hız ve kalite krtierlerini freelance tercüme hizmetinde de başarı ile ortaya koyan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm dillerde ve tüm terminolojilerde tercüme, editing ve yerelleştirme hizmeti vermektedir. Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün lider markası haline gelen Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme yurt dışında da saat ve zaman farkı gözetmeksizin freelance tercüme sağlamakta ve müşteri gizliliğini ilk sırada tutmaktadır.

Freelance tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!