FUAR TERCÜMANLIK HİZMETİ

FUAR TERCÜMANLIK HİZMETİ

Fuar, gerçekleştirildiği ülkelerde ticareti geliştirmek amacıyla belli bir süre için kurulan organizasyonlardır. Fuarlar, gerek fuarın düzenlendiği ülkelerde faaliyette bulunan firmaların, gerek ise yurt dışında faaliyette bulunan ve fuara katılan firmaların, o ülkedeki pazara girebilmek veya pazar payını geliştirebilmek amacıyla bir araya gelerek, alıcı ve satıcıların buluştuğu ve  yeni iş anlaşmaları yaptıkları platformdur. Fuarlar, genellikle aynı yerlerde ve periyodik olarak düzenli aralıklarla gerçekleştirilmektedir. Bu organizasyonlar, tek bir sektöre yönelik, ana üretici ve yan sanayi kuruluşlarını bir araya getirerek gerçekleştirilebilinir  ya da farklı sektörlerin veya o sektörlere ürün ve hizmet üreten firmaların bir araya gelmesiyle oluşturulabilir.

Günümüzde, Uluslararası ticarette büyük önem taşıyan fuarlar, milyonlarca katılımcı firmaların ve ziyaretçilerin bir araya gelmelerini sağlayan, neredeyse bütün dünya ülkelerinde gerçekleştirilen organizasyonlar haline gelmişlerdir.

Fuarlarda, katılımcı firmalar kendilerine ayrılmış olan alanlarda firmalarına ait ürün ve hizmetleri tanıtma ve pazarlama imkanı bulmaktadırlar. Bu sayede fuarlara gelerek katılımcı firmaların stantlarını ziyaret eden alıcılarla ve sektörlerine yönelik çalışan yan sanayici kuruluşlarla bir araya gelerek hedeflemiş oldukları çalışmaları gerçekleştirirler.

Fuarların organize edildiği şehirlerde fuarcılık endüstrisi oluşmuştur. Fuara katılacak firmalara, çalışanlarına ve ziyaretçilere yönelik, dekorasyon, yiyecek ve içecek, konaklama hizmetleri, hosteslik hizmetleri, yabancı ziyaretçiler veya alıcılar için tercümanlık hizmetleri gibi pek çok alanda faaliyette bulunan firmalar bu ve benzeri ihtiyaçları karşılamaktadırlar.

Firmanızın yurtiçi ve yurtdışı fuar, tanıtım ve açılış organizasyonlarınız için bütün dillerde tercümanlık hizmeti verilmektedir.

Bu organizasyonlarda görev alacak tercümanlarımız, firmanızın ürün ve hizmetlerini, yabancı misafir ve ziyaretçilerinize,  hedeflerinize uygun olarak firmanızın en doğru şekilde tanıtılması, pazarlanması ve iletişim kurulmasını sağlamaktadır.

Bu sayede, hedeflerinize uygun olarak, müşteri portföyünüzü geliştirebilir, ürün ve hizmetinizi yurtdışına tanıtabilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Tercümanlarımız, asgari üniversite mezunu olup, her iki dil yönünde de uzman ve benzeri organizasyonlarda deneyimlidir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan Satış Departmanımızı arayınız ….

Okeanos Uluslar Arası Çeviri ve Yeminli Tercüme Fuar Tercümanlık Hizmeti


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!