Gaziosmanpaşa Yeminli Tercüme

Gaziosmanpaşa Yeminli Tercüme

Daha öncesinde Taşlıtarla ve Küçükköy olarak bilinen Gaziosmanpaşa İstanbul’un geç gelişen yerleşim yerlerinden biridir. 1960 yılından sonra gelişmeye başlamış 1963 yılında ilçe olmuştur. Topkapı-Habipler tramvay hattının açılmasıyla bölgede göç oranı ciddi ölçüde artmış trafik sorunu da bir nebze ortadan kalkmıştır. Yerleşim yapısı, sınırları ve nüfus yoğunluk oranı sınırlarını değişimi ile büyük ölçüde değişmiş Türkiye’nin en kalabalık ilçesi özelliğini taşıyan bölge Arnavutköy ve Sultangazi’nin ilçe statüsü kazanmasıyla bu özelliğini yitimiştir. Gaziosmanpaşa Yeminli Tercüme bölgenin değişimi ve gelişimine tanıklık ederek bölgenin tercüme hizmetinde öncü şirketler arasında yerini almıştır.

Gaziosmanpaşa ilçesinin köylerinde her geçen gün azalan tarım günümüzde de sürmektedir. Blgenin ekonomisini büyük ölçüde kobiler oluşturmakta olup 16 mahalleli bu ilçede hayatın temelini küçük esnaf ve dış üretim faaliyetleri oluşturmaktadır. Gaziosmanpa Yeminli Tercüme temel faaliyet alanları avize, otomotiv, metal işleri, konfeksiyon, torna tesviye, elektronik olan ilçede bulunan müşteri portföyüne sunduğu uygun fiyatlı profesyonel tercüme hizmeti ile tüm alanlarda hizmet sunmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi 350’den fazla deneyimli ve profesyonel ekibine verdiği ilk vizyon dürüst, etik ve müşteri odaklı hizmet sunmaktır. Her geçen yeni sillüet edinen, modernleşen ve gelişen Gaziosmanpaşa ilçesinde Gaziosmanpaşa Yeminli Tercüme uzman kadrosu ile yıllardır hizmet vermektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi olarak info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden, 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan projeleriniz için fiyat teklifi alabilir ve tercüme konusunda tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!