Güngören Yeminli Tercüme

Güngören Yeminli Tercüme

İstanbul’un kırsal yerleşimi olmayan ilçelerinden biri olan Güngören 11 mahalleden oluşmaktadır. 1992 yılında ilçe olan Güngören İstanbul’un en küçük üçüncü ilçesidir. Çok eski bir yerleşim yeri olan ilçenin eski adı Vitos’dur. İstanbul’un Faith Sultan Mehmet tarafından fethinden önce bir Bizans köyüdür. Güngören Yeminli Tercüme bölgede yer alan işletmelerin ve küçük kobilerin büyük hedeflerine ulaşmasında köprü görevi oluşturmakta olup faaliyetlerine bölgede devam etmektedir.

Güngören ticaret anlamında çok büyük atılımlara dahil olan büyük holdinglere sahip olmasa da geniş perspektife sahip otomotiv, metal gibi teknik faaliyet alanlarına sahip çok sayıda işletmeyi sınırları içerisinde barındırmaktadır. Teknik ve diğer tüm terminolojilerde ve aldıkları göçler nedeniyle bireysel tercüme ihtiyaçlarında bölge halkına tercüme hizmeti sunan Güngören Yeminli Tercüme şirketi sektörde öncü firmalar arasında yerini almaktadır.

Okeanos Güngören Yeminli Tercüme uygun fiyatlı tercüme hizmetini etik değerler çerçevesinde, gizlilik, dürüstlük, kalite ile harmanlayıp her geçen gün müşteri portföyünü hızla artırmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı bakış açısını sürdürmekte ve tüm teknolojik donanım ve deneyimine her geçen gün yenilerini eklemektedir. Şirketimiz hakkında daha fazla bilgiyi www.okeanostercume.com.trweb sitesinden projeleriniz ile ilgili detaylı bilgileri info@okeanostercume.com.tr mail adresinden, 0212 221 45 21 numaralı telefondan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan edinebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!