Hadımköy Yeminli Tercüme

Hadımköy Yeminli Tercüme, Hadımköy Tercüme ve Hadımköy Çeviri Hizmetleri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme yılların tecrübesi ve son teknolojiyi birleştirerek Hadımköy tercüme ve Hadımköy çeviri hizmetlerinde uygun fiyat, kalite ve hızı bir arada sunuyor.

İstanbul’un son yıllarda adından sıkça bahsettiren ve birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran Hadımköy, İstanbul’un gelecekte sanayi devi olma yolunda hızla ilerlemeye devam ediyor. Hadımköy sanayi sitesi bugün bile İstanbul ekonomisine en çok katkıda bulunan bölgeleri arasında ilk sıralarda yerini alıyor.

İstanbul Arnavutköy ilçesine bağlı olan Hadımköy sanayi bölgesi Deliklikaya mahallesinde yer almakta ve yaklaşık 30 bin kişiye istihdam sağlamaktadır. Sanayi sitesinin ekonomiye olan katkıları ile her geçen gün büyüyen ve yurt dışı pazar payını her geçen gün artıran Hadımköy bölgesi çok sayıda uluslararası ticaret yapan firmaya ev sahipliği yapmaktadır.

Özellikle teknik alanlarda üretim yapan bölgede dış ticaret ile uğraşılması sebebiyle üretilen ürünlerin ve ticari yazışmaların ve daha birçok dökümanın Hadımköy tercüme ve Hadımköy çeviri işlemine ihtiyaç bulunmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi özellikle Hadımköy teknik tercüme ve Hadımköy teknik çeviri alanında profesyonel bir ekiple hizmet vermektedir. Teknik konularda uzman, alanında profesyonel eğitim almış ve anadil düzeyinde en az iki dil kullanım yeteneği olan tercüman, editör ve denetmen kadrosu ile bölgede var olmaktadır.

Hadımköy teknik tercüme ve Hadımköy teknik çeviri projeleri genellikle katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, makine ve cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporlarından oluşmaktadır. Hadımköy teknik tercüme ve Hadımköy teknik çeviri işlemi gerçekleştirilirken cümlelerin kısa, net ve anlaşılır olması ve terminolojik bütünlüğün sağlanması büyük önem arz etmektedir. Ayrıca Hadımköy teknik tercüme ve Hadımköy teknik çeviri işlemi uygulanırken hedef metin ile kaynak metnin örtüşmesi gerekmekte ve tercüman, editör ya da denetmenin yoruma dayalı çeviri yapmaması kural ve yasakların kesin olması gerekmektedir.

Hukuk uluslararası iletişim alanında temel yapı taşı görevi üstlenmektedir. Yapılan tüm uluslararası işlemlerin başlangıcı hukuki çerçevede gelişmektedir. Bu nedenle Hadımköy hukuki tercüme ve Hadımköy hukuki çeviri, başta bölgede uluslararası düzeyde faaliyet gösteren kurumlar tarafından ve sonrasında bireysel ihtiyaç doğrultusunda talep edilmektedir. Sağlık, eğitim, turizm, yatırım, ithalat ihracat, vatandaşlık, evlenme, boşanma, ikamet gibi amaç ne olursa olsun herkesin Hadımköy hukuki tercüme ve Hadımköy hukuki çeviri işlemine ihtiyaçları bulunmaktadır. Hukuki tercüme ve hukuki çeviri işlemi yapılırken ağır ve ağdalı hukuk diline hakim ve deneyimli, hukuk fakültesi tercüme ekibi görev almalıdır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Hadımköy hukuki tercüme ve Hadımköy hukuki çeviri projelerinde uluslararası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında tekliften teslimata tüm süreçlerde bu kalite sistemini uygulamaktadır. Bu sayede Hadımköy hukuki tercüme ve Hadımköy hukuki çeviri işlemlerinde tercüme kalitesini standardize edebilmekte ve her geçen gün başarılı projelere imza atabilmektedir.

Sektör lideri olmanın bir şirket olarak sorumluluk ve bilincinde olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirket bir Hadımköy tercüme bürosu ndan talep edilenden daha fazlasını sunabilmektedir.

Bazı durumlarda birey ya da kurum talebi doğrultusunda bazı evraklar Hadımköy yeminli tercüme ve Hadımköy yeminli çeviri olarak da hazırlanmaktadır.

Hadımköy yeminli tercüme ve Hadımköy yeminli çeviri işlemi yapılırken birçok dilde Hadımköy yeminli tercüman kadrosu hizmet vermektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Hadımköy noter yeminli tercüme ve Hadımköy noter yeminli çeviri alanında geniş yeminli tercüman kadrosu ve birkaç aşamalı tercüme ve kontrol mekanizması ile Perpa Beyoğlu 25. Noterliği ile bağlantılı çalışmalarını yürütmekte ve müşteri odaklı hizmet sunarak sektörün öncü firmaları arasında yerini almaktadır.

Hadımköy yeminli tercüme ve Hadımköy noter onaylı tercüme işlemlerinde nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütname gibi evrakların işlemleri gerçekleştirilir.

Evraklarınızın tercümesi ve editör kontrolü sağlandıktan sonra dilerseniz elden, dilerseniz ücretsiz kargo veya kurye ile adresinize teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Bizlere www.okeanostercume.com.tr web sitemizden info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden 0553 910 31 32 whatsapp hattımızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!