Hadımköy Yeminli Tercüme

Hadımköy Yeminli Tercüme

İstanbul’un son zamanlarda en gelişmiş sanayi bölgesini oluşturma projesi olan Hadımköy Sanayi Bölgesi her geçen gün gelişim göstermektedir. Hadımköy adını taşıyan caminin avlusunda yatan Hadım Baba türbesinden adını almıştır. 1980’li yıllara kadar çok fazla gelişim gstermeyen Hadımköy, E-5 ve TEM otoyoluna yakınlığı ile daha geniş alanda faaliyet göstermek isteyen sanayicilerin göz bebeği olmuştur. Hadımköy Yeminli Tercüme, tüm tercüme ihtiyaçlarınızda, tüm dosya formatlarında, her türlü şirket ve faaliyet alanınızın gereksinimi olan yeminli tercüman onayı gerektiren evraklarınızda ve her dilde ve her projede sizlere hizmet vermektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketimiz bünyesinde 300den fazla yeminli tercüman ve editör ile birlikte tüm dillderde profesyonel hizmet sunmak ve sektörde lider olmak sizin gibi bizlerin de hayali. Hadımköy Yeminli Tercüme işlem gereksinimlerinize dakikalar içinde cevap veriyor, tüm taleplerinizi kurumsal müşteri odaklı çalışma modelinde her geçen gün kendimizi ve ekibimizi geliştiriyoruz.

Hadımköy ve civarında faaliyet gösteren tüm işletmelere, tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize Hadımköy Yeminli Tercüme ihtiyaçlarınızda OKEANOS TERCÜME olarak evraklarınızı en hızlı ve sorunsuz teslimat garantisi ile elden, motokurye veya kargo ile teslimat yapıyoruz. Şirketimizden info@okeanostercume.com.tr adresinden 0553 910 31 32 numaralı whatsapp numaramızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan profesyonel kurumsal müşterilerimiz aracılığıyla birkaç dakika içinde teklif alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!