Hakkımızda 

Hakkımızda 

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana tercüme ve çeviri hizmetlerinde etik, ilkeli ve değerlerine bağlı yaklaşımını uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme anlayışı ile birleştirerek hizmet vermektedir. 
Yazılı ve sözlü tercüme alanında tüm dillerde ve tüm türlerde uzman bir ekiple hareket eden Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yurt içi ve yurt dışında bireysel ve kurumsal müşteri portföyüne tercüme ve çeviri hizmeti sunar.
Başarı teadüf değildir...
Yılların bilgi birikimi ve tecrübesini teknolojik gelişmelerin kalite, hız ve müşteri memnuniyetine sağlayacağı katkıyı bir potada eriten ve bu şekilde çalışmalarına devam eden Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme başarının tesadüf olmadığını ifade eder.
Başarı bireysel değil ekip işidir...
Şirket vizyon ve misyonlarını, değer ve kalite anlayışını her çalışanına tek tek verebilen firmamız tercüman, editör, kontrolör ve proje ekibi ile birlikte başarıyı ve başarının mutluluğunu paylaşmaktadır. Tercüme ekibini dillere, uzmanlık alanlarına, evrak türüne ve daha birçok kritere göre departmanlaştıran Okeanos Tercüme bu sayede her bir projede en uygun tercüme ekibini atayabilmektedir. 
Tercümede Kalite Standartları 
Tercüme ve çeviri projelerinde edindiği EN 15038 Tercüme Hizmetleri Kalite Standartlarına ve Elia sertifikası kapsamında düzenli denetimlerden geçiyor ve kaliteli tercüme hizmetinde stardadı sağlamaktadır. 
Perpa Ticaret Merkezi’nde Perpa Yeminli Tercüme Hizmeti
Okeanos Uluslararsı Çeviri ve Yeminli Tercüme şirket merkezinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi ’nde tüm Perpa Yeminli Tercüme ve Çeviri hizmetlerinde anlık çözümler sunmaktadır.
Uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme ve çeviri Hizmeti 
Tercüme ve çeviri hizmetlerine dair vazgeçilmez üç unsur olan kalite, uygun fiyat ve hızlı tercüme ve çeviri hizmetini tüm projelerde gözeten ve bu üçlüyü bir arada sağlayan Türkiye’nin öncü firmaları arasındadır. 
Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı sayesinde her bir kurum ve her bir proje kendi akseninde değerlendirilme fırsatı sağlar ve müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına en uygun hizmeti sağlar.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi olarak tüm tercüme ve çeviri hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!