Hemen Çeviri

Hemen Çeviri

Tercüme sektörünün en vazgeçilmezi olan hemen çeviri konusunda aradığınız hızı, istikrarlı kalite ve uygun fiyatla sunuyoruz.

Vize, vatandaşlık, ikamet, gümrük işlemleri, ihale dosyaları ve çok daha fazla durumda aynı gün, ertesi gün ya da sadece birkaç saat içerisinde elinizde bulunan dosyaların tercüme, yeminli tercüme, noter yeminli tercüme işlemleri acil tercüme ve çeviri olarak yapılması gerekmektedir. Uluslar arası faaliyet gösteren firmalar ya da bireysel uluslar arası işlemler yapılırken aşılan bir dolu prosedürün en son basamağı genellikle tercüme ve çeviri işlemidir. Bu nedenle bazen son ana kalır, bazen de son anda ortaya çıkar. Sürenin kısaldığı ama kaliteden ödün verilmeden hemen çeviri işlemlerinde standart sistemden farklı bir çalışma planlanmaktadır.

Acil tercüme ve acil çeviri arayışınız sırasında Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme merkez ofisinin bulunduğu İstanbul Şişli’de profesyonel kadrosu ile stratejik planlamalar yapmaktadır. Teknolojik altyapısı ile oluşturduğu müşteri paneli ile hemen çeviri işlemlerinde şeffaflık ve güven sağlamaktadır.

Özellikle en çok talep edilen ve evrensel dil olan çeviri İngilizce, Türkçe İngilizce çeviri ve tüm Türkçe çeviri dosyalarında tercüman, editör ve kontrolörlerden oluşan geniş bir kadro ile acil tercüme ve acil çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm acil tercüme ve acil çeviri projelerini ve tercüme ekibinin seçimini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında yürütmektedir. EN 15038 Hizmet Kalite Standartlarının diğer standartlardan en büyük farkı Avrupa’da tercüme sektörüne özgü olarak düzenlenmiş olmasıdır. Bu sebeple uygulanabilirlik anlamında kolaylık ve istikrar sağlamaktadır.

İhale şartnameleri, sözleşmeler, mahkeme evrakları, pasaport, banka evrakları, taahhütname, şirket kuruluş evrakları, diploma, transkript ve çok daha fazlası yeminli acil tercüme ya da noter yeminli acil çeviri olarak sağlanmaktadır.

Rutin işleyişte tüm tercüme ve çeviri projeleri tercüman tarafından tercüme edilir, editör tarafından edit edilir ve sonrasında kontrolör tarafından kontrol edilir. Ancak acil tercüme ve acil çeviri işlemlerinde kaliteden ödün verilmemesi için tüm ekip projede eş zamanlı çalışmaktadır. Bu sayede sorunsuz işlem teslim edilir.

Acil tercüme ve acil çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercumecom.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!