Hızlı Tercüme

Hızlı Tercüme

Tercüme ve çeviri sektörünün en önemli yanlarından biri de hızlı tercüme işlemidir. Tercüme projeleri genellikle son dakikada ortaya çıkmakta ya da tanınılan süre kısa olmaktadır. Ertesi güne yetişmesi gereken ihale dosyaları, sözleşmeler, vize evrakları gibi birçok doküman hızlı tercüme işlemine tabi olmaktadır. Profesyonel çeviri konusunda sektörün öncü kuruluşları arasında yer alan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi ingilizce türkçe çeviri alanında sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.

İngilizce türkçe çeviri ve hızlı tercüme yapılırken profesyonel bir ekip ile iş birliği içerisinde gerçekleştirilmeli ve büyük bir titizlikle yürütülmelidir. Hızlı tercüme yapılırken çeviri kalitesinden ödün vermek yerine tercüme, edit ve kontrol süreçlerinin tamamı eş zamanlı olarak gerçekleştirilmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm çeviri süreçlerini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları yönergelerinde yürütmektedir. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları Avrupa’da tercüme ve çeviri sektörü için düzenlenmiş uluslar arası geçerliliği olan standarttır. Bu sayede uygulaması kolay ve öncelikli tercih edilen standarttır. Ayrıca Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tercüman, editör, kontrolör ve koordinasyon ekibini de bu standartlar kapsamında oluşturmaktadır.

Konusunda ve kendi alanında uzman ve deneyimli tercüman kadrosu bulunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İngilizce çeviri alanında yeminli tercüme, noter yeminli tercüme ve standart tercüme hizmetlerini bir arada sunmaktadır.

Hızlı tercüme işleminin kaliteden ödün vermek olmadığının bilincinde olarak yıllardır başarılı projelere imza atan Okeanos ekibi müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda planlama yapar ve projelerin tüm aşamalarını eş zamanlı yürütmektedir.

Son teknolojiye sahip teknik altyapısı ve müşteri paneli ile şeffaf ve güvenilir hızlı tercüme hizmetini uygun fiyat, hız ve kalite kriterleri ile bir arada sunulmaktadır.

Sözlü tercüme ve çeviri ihtiyaçlarına tam zamanlı yeminli tercümanları ile birlikte anlık yanıt sağlayabilen Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını istikrarla sürdürmektedir.

Hızlı tercüme hizmeti hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!