Hollandaca Tercüme ve Hollandaca Çeviri

Hollandaca Tercüme ve Hollandaca Çeviri

Hollandaca, Hollanda’nın resmi dilidir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunların Hollandaca tercüman unvanı ile sektörde iş yaptığı dil, özellikle Erasmus gibi bireysel konular başta olmak üzere çok sayıda talep görmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana tüm dillerdeki tutumunu Hollandaca tercüme ve Hollandaca çeviri hizmetinde de ortaya koymakta ve etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığını ilk günden bu yana sürdürmektedir.

Hollandaca tercüme ve Hollandaca çeviri işlemine sadece bir ifadenin bir dilden başka bir dile aktarımından çok daha fazlasının olduğunun bilincinde olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu anlamda proje tekliften teslimata, koordinasyondan yerelleştirmeye birçok noktada uluslar arası kalite standartlarında hizmetlerini sürdürmektedir.

Sektörün lider firmaları arasında yer alan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi periyodik denetim ve testlere tabi olarak edindiği EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında iş prosesini düzenlemektedir.

Yılların tecrübe ve deneyimine sahip koordinasyon ekibi ve buna bağlı olarak bilgi ve deneyimini her seferinde bir sonraki projeyi iyileştirmek adına çalışmaktadır.

Hollandaca tercüme ve Hollandaca çeviri projelerinde tercüme aşamasında tercüman, editör ve kontrolör gibi birkaç aşamalı tercüme işlemi gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Şişli’de Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında faaliyet gösteren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu anlamda sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Yurt içi ve yurt dışı pazarda Türkçe Hollandaca çeviri işleminde bir dünya markası olmaya her gün bir adım daha da yaklaşan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu durumu etik değerlerine ve ilkelerine bağlı kalmaya borçludur.

Her bir çalışanına Hollandaca tercüme ve Hollandaca çeviri konusunda da bu tutumu benimsetmekte ve müşteri odaklı yaklaşımını sürdürmektedir.

Başarılı bir Hollandaca tercüme ve Hollandaca çeviri işleminin şeffaflık ve güvene bağlı geliştiğinin bilincinde olan Okeanos Uluslararası çeviri ve yeminli Tercüme şirketi bu anlamda son teknolojiye hakim bir yazılımla müşteri paneli üzerinden hizmet sağlamaktadır.

Hollandaca tercüme ve Hollandaca çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!