Hollandaca

Hollandaca

Hollandaca Belçika ve Hollanda’nın resmi dilidir ve Türkiye’de hatırı sayılır düzeyde Hollandaca tercüme ve Hollandaca çeviri talebi doğmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yeminli Hollandaca tercüme, noter yeminli Hollandaca tercüme alanında da uzman bir ekip eşliğinde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığını sürdüren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, Hollandaca dilinde verdiği tüm hizmetleri de uygun fiyat, hız ve kalite unsurlarını bir arada sunarak sağlamaktadır.

Yeminli Hollandaca tercüme ve noter yeminli Hollandaca tercüme konusunda merkez ofisinin yer aldığı Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği ile işbirliği içerisinde çözüm sunmaktadır.

Hollandaca teknik tercüme, tıbbi tercüme, hukuki tercüme, akademik tercüme ve ticari tercüme ve daha birçok alanda alanında uzman tercüman, editör ve denetmenlerden oluşan ekip ile çalışmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu anlamda edindiği deneyim ve ekibi ile sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Sahip olduğu ve almaya hak kazandığı uluslar arası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları rehberliğinde tekliften teslimata, tercümeden yerelleştirmeye tüm proses düzenlenmektedir. Aynı zamanda Hollandaca tercüme ekibi de aynı standartlar rehberliğinde seçilerek kategorize edilmiş ve ekibe dahil edilmiştir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme sektörde uzun yıllar var olmanın sağladığı bilgi, deneyim ve kurumsal yaklaşımı ve son teknolojiye sahip müşteri paneli sayesinde şeffaflık ve güveni sağlamaktadır.

Hollandaca tercüme ve Hollandaca çeviri alanında yurt içi ve yurt dışında markalaşmış olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi her geçen gün sınırlarını genişletmektedir.

Müşteri memnuniyetini ve müşteri odaklı yaklaşımı öncelikleri arasında tutan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme aynı zamanda Hollandaca tercüman ve tercüman adaylarına da staj ve istihdam imkanı sunmaktadır. Belirli dönemlerde belirli değerlendirmelere tabi tutarak büyük titizlikle kurduğu ekibi ile yoluna devam etmektedir.

Hollandaca tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!