İbranice Tercüme

İbranice Tercüme

Türkiye İsrail arasında gerçekleştirilen tüm işlemlerde İbranice tercüme ihtiyacı bulunmaktadır. Teknik, tıp, hukuk, ticaret, ekonomi ve bireysel evrakların İbranice tercüme ve çeviri işlemleri büyük bir titizlikle ve profesyonel şekilde yapılmaktadır.

İbranice tercüme yapılırken dikkat edilmesi gereken ilk husus sağdan sola olarak düzenlenmesidir. Rakamlar, tablolar, grafikler İbranice tercüme Türkçe’ye çeviri yapılırken tüm düzenleme bu şekilde değişecektir. Vize, vatandaşlık, oturum, eğitim, nikah, şirket kuruluşu ya da ortaklık işlemleri için bireysel ya da kurumsal çok çeşitli evrakların İbranice tercüme işlemi yapılmaktadır.

Anadil düzeyinde dil bilgisine sahip, terminolojik alanda uzman ve donanımlı bir ekip ile birlikte İbranice tercüme hizmeti sağlayan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini bir arada sunmaktadır.

İstanbul’un merkezi Şişli ilçesinde İbranice tercüme hizmetini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kalitede istikrarı sağlamaktadır. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları tercüme sektörüne özgü olarak Avrupa’da düzenlenmiş ve uluslar arası geçerliliği bulunmaktadır. Tercüme sektörüne özgü düzenlenmiş olması sebebiyle uygulama kolaylığı sağlamaktadır.

Son teknolojiye sahip teknik altyapısı ve müşteri paneli sayesinde müşterilerinin İbranice tercüme ihtiyaçlarına profesyonel destek ve anlık çözüm sağlayabilen Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme diğer dillerde de yeminli tercüme, noter yeminli tercüme ve daha birçok alanda hizmet vermektedir.

İbranice İngilizce çeviri alanında da talep edilen çeviri ihtiyaçlarına anadil düzeyinde dil bilgisine sahip yurt dışında yaşayan freelance tercüman ekibi sayesinde tercüme şirketinden aranılandan daha fazlasını sunmaktadır.

Köklü ve eski bir dil olan İbranice Türkçe ve Arapça ile etkileşimde bulunmuştur. İbranice tercüme ve çeviri işlemi yapılırken detaylı araştırma ve çalışma gerektirmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme araştırma ve gelişime açık, sorumluluk sahibi ve etik değerlerine ve ilkelerine bağlı bir tercüman kadrosu ile hizmet sağlamaktadır.

İbranice tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ve 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!