İngilizce Çeviri Ücretleri

İngilizce Çeviri Ücretleri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İngilizce çeviri ücreti konusunda da kaliteden ödün vermeksizin uygun fiyat politikasını hayata geçirebilmektedir.

Dünyanın dili İngilizce çeviri ücretleri hesaplanırken yazılı tercüme ve sözlü tercüme olarak temelde ikiye ayrılmaktadır.

Yazılı İngilizce tercüme fiyatları 1000 karakter çeviri ücreti üzerinden birim fiyatı hesaplanmaktadır. Karakter sayısının yanı sıra hedef dil, kaynak dil, terminoloji ve daha birçok kriter üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sözlü tercüme fiyatları hesaplanırken ise programın nerede olacağı, kaç gün ya da kaç saat süreceği, hedef dil ve kaynak dili, tercüman sayısı, ekipman kullanılıp kullanılmayacağı gibi kriterler üzerinden hesaplama yapılarak müşteriye iletilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana müşterileri için şeffaflık ve güveni sağlamayı amaç edinmiştir. Bu sebeple son teknolojiye sahip müşteri paneli ve açık anlaşılır proje teklif dosyaları ile bunu sağlamaktadır.

İngilizce tercüme ve İngilizce çeviri dünyanın dört bir yanında genel geçer dil olması sebebiyle ilk sırada ve en çok tercih edilendir. Bu denli sık tercih edilmesine rağmen İngilizce tercüme ve İngilizce çeviri projeleri hazırlanırken ilk etapta akıcı ve anadil düzeyinde dil bilgisi olan İngilizce tercüman belirlenmesi ve sonrasında terminolojik alanda eğitim almış olması ya da deneyim sahibi olması gerekmektedir.

İngilizce tercüme ve İngilizce çeviri projeleri Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bünyesinde İngilizce yeminli tercüme ya da İngilizce noter yeminli tercüme gibi tüm tasdik işlemleri yapılarak teslim edilmektedir.

İngilizce çeviri ücretleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!