İngilizce Çeviri

İngilizce Çeviri

İngilizce çeviri hakkında sadece yurt içinde değil yurt dışında da başarılara imza atan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uygun fiyat, hız ve kaliteyi birlikte sunmakla fark yaratmaktadır.

İngilizce çeviri Türkiye ve dünyada en çok talep edilen dil olup sadece İngilizce dilinin egemen olduğu ülkelerde değil öncelikli yabancı dil olarak kabul edilen ülkeler tarafından da yoğun şekilde talep görmektedir. İngilizce çeviri ya da Türkçe İngilizce çeviri bu denli talep görmesine istinaden aynı zamanda çok fazla da dikkat gerektiren ve kalitenin zor bulunduğu dildir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bugüne değin tekliften teslimata ya da tercümeden yerelleştirmeye tüm İngilizce Türkçe dokuman çeviri ve İngilizce çeviri projelerinde EN 15038 Hizmet Kalite Standartlarını işleyiş prosesinde uygulayarak sektörün lider markası olmuş ve bugün faaliyetleri uluslar arası boyuta ulaşmıştır.

İngilizce çeviri ve İngilizce Türkçe dokuman çeviri işlemi gerçekleştirilirken nelere dikkat etmek gerekir;

  • Kaynak metin doğru ve iyi analiz edilebilmeli ve terminoloji doğru kategorize edilmelidir.
  • Hedef dil tespit edilmeli ve belirlenen terminolojik alanda uzman, deneyimli ve profesyonel tercüme ekibi oluşturulmalıdır.
  • İngilizce çeviri dosyasının teslim tarihi tespit edilmeli ve teslim tarihine uygun planlama yapılmalıdır.
  • Dosya formatı ve format konusunda yapılması gerekenler varsa tespit edilmesi ve bu anlamda görev tayini yapılmalı
  • İngilizce çeviri işlemine başlanılmasının ardından gelen edit ve kontrol ekibi planlanmış ve koordineli bir şekilde sıralamaya alınmalıdır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi merkez ofisinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi’nde İngilizce çeviri alanında profesyonel bir ekip ile faaliyet göstermektedir. Lokasyonu sayesinde iş dünyasının nabzını tutan ve sektörel gelişme ve ihtiyaçları yakından takip edebilen Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu sayede müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını belirleyebilerek başarıya erişmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi son teknolojiye sahip müşteri paneli sayesinde tüm müşterilerine güven, şeffaflık ve kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

En büyük özelliklerinden birinin firmaya özel müşteri temsilcisi sağlamak olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu sayede tüm projeleriniz ve firmanız hakkında bilgi ve deneyim sahibi, sizi ve firmanızı tanıyan temsilcileri ile iletişime geçmenizi sağlayarak her defasında en baştan tüm süreci anlatmaya ve zaman kaybı yaşamaya engel olmaktadır.

İngilizce çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!