İngilizce Çevirmenlik

İngilizce Çevirmenlik

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İngilizce çevirmenlik alanında geniş ve uzman bir kadro ile hizmet vermektedir.

İlk günden bu yana çeviri yapmanın bir ifadeyi bir dilden başka bir dile aktarmanın çok daha fazlasını kapsayan bir bakış açısına sahip Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm İngilizce çevirmen kadrosuna da bu bakış açısını verebilmiştir.

İngilizce çevirmenlik üniversitelerde dil eğitimi almak isteyen ve sonrasında bu yönde kariyer planı yapmak isteyen birçok kişiye istihdam ve staj imkanı sağlamıştır. İngilizce çevirmenlik eğitimi alan kişiler dış ticaret, tercüme şirketleri ve daha birçok farklı alanda çalışabilirler.

İngilizce çevirmenlik ya da uygulamalı İngilizce çevirmenlik eğitimi almış kişilerin çalışma alanlarından biri de turizm sektörüdür. Bu alanda rehberlik, mihmandarlık ya da sözlü tercüme alanında kendilerini geliştirerek simultane ya da ardıl tercüme hizmeti sağlamaktadırlar.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme, dil talep yoğunluğunun yüksek olması sebebiyle çok sayıda İngilizce çevirmen kadrosuyla işleyişini sürdürmektedir.

Almaya hak kazandığı EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında bütün ekibini kuran ve bu anlamda belirli test ve değerlendirmelere tabi tuttuğu ekibe etik ilke ve değer yargılarını aktarabilmiştir.

İngilizce çevirmenlik alanında uzman Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme son teknolojiye sahip müşteri paneli sayesinde şeffaf ve güvenilir hizmetini gözler önüne sermektedir.

Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığı sürdüren Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu anlamda müşterilerine şeffaf ve güven dolu hizmet sunmaktadır.

İngilizce çevirmenlik kariyer planlaması yapan tüm adaylar;

  • Anadil düzeyinde dil bilgisine
  • Bir terminolojik alanda uzmanlaşmaya
  • Çeşitli program ve yazılım kullanmaya
  • Araştırma ve güncel bilgi edinme noktasında kendilerini sürekli geliştirmelidir.

İngilizce çevirmenlik hakkında daha detaylı bilgi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!