İngilizce Rusça Çeviri

İngilizce Rusça Çeviri

İngilizce Rusça çeviri dil çiftinde başarılı ve uzman ekibinin titiz çalışmaları ile Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir.

İngilizce Rusça çeviri işlemi daha çok uluslar arası projelerde ya da yurt dışı menşeili firmaların talebi sonucu oluşmaktadır. Her iki dilden birine anadil olarak sahip ve ikinci dili de anadil düzeyinde dil becerisine sahip tercüme ekibi ile hizmet veren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme global başarısının istikrarını EN 15048 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde gerçekleştirmektedir. İngilizce Rusça çeviri ve Türkçe İngilizce çeviri, Türkçe Rusça çeviri ve çeviri İngilizce çiftlerinde yürütülmesi gereken prosesi ve kalanı ile ilgili tüm yönergelere ve tercümanların edinmesi gereken vasıflara dair gerekli bilgi ve donanıma sahip EN 15038 Hizmet Kalite Standartları tercüme sektörüne özgü hazırlanmış standartlardır ve uluslar arası geçerliliği bulunmaktadır. 

İngilizce rusça çeviri yapılırken her iki dil arasında yaşanılan alfabe değişikliğine bağlı olarak dikkat edilmesi gereken en önemli husus özel isimler ve kişisel bilgilerin tercümesidir. Türkiye’de ingilizce rusça çeviri yeminli ya da noter onaylı hazırlanması gerektiğinde belge sahiplerinin bilmesi gereken ilk nokta belgenin Türkçe’ye de tercüme dilmesi gerektiğidir. Resmi tasdikli tercüme belgesi hazırlanırken belgenin ülkenin resmi diline de çevrilmesi yani İngilizce Rusça Türkçe çeviri şeklinde ve resmi dil üzerinden tasdikinin yapılması gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde müşteri paneli ile şeffaflık ve güveni müşterilerine aktarabilmektedir. Müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını bilen ve bunu doğru bir şekilde analiz edebilen Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi profesyonel bir koordinasyon ekibi ile proje sürecini yürütmektedir.

İngilizce Rusça çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!