İngilizce Tercüman Arıyorum

İngilizce Tercüman Arıyorum

İngilizce alanında yoğun çalışan şirket ve kurumlar ile tercüme şirketlerinin ilan sitelerinde ingilizce tercüman arıyorum ilanları yer almaktadır. İngilizce tercüman olarak kariyer planlaması yapan bireyler için hastane, dış ticaret firmaları, finans merkezleri, bilişim şirketleri, tercüme şirketleri ve daha birçok değişik sektörde iş bulma imkanları bulunmaktadır.

İngilizce tercüman iş ilanları firmaların kendi web sitelerinde ve ilan sitelerinde bulunmaktadır. İngilizce tercüman maaşları çalışma şekline, uzmanlık alanlarına ve deneyimlerine göre de belirlenmektedir. Serbest çevirmen başvuru, tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak tercüme şirketlerinde görev alabilir ya da farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerde belirlenen kriterlerde çalışabilirler. İngilizce tercüman iş ilanları İstanbul’un birçok yerinde faaliyet gösteren tercüme şirketleri tarafından yayınlanmaktadır.

İngilizce tercümanlar çalışma şartlarından dolayı tercüme şirketleri ile esnek zamanlı olması ve mesai saatleri olmaması, ofis ortamında çalışma zorunluluğu bulunmaması ve esnek kazanç edinebilme ve aynı anda birkaç farklı kurum ile çalışabilme imkanları dolayısı ile serbest çevirmen başvurusu yaparlar.

 İngilizce tercüman arıyorum ilanları bunun dışında yayınevleri tarafından da oluşturulmaktadır. Birçok tercümanın kariyer hayatına dair hayallerinden biri de kitap çeviri ve tercüme işlemi yaparak hem edebiyat ile yakından ilgili olmaları hem de kitap çevirisi yaparak meslekte ölümsüz olmaktır. İngilizce’den Türkçe’ye günümüze kadar sayısız edebi eser tercüme edilmiştir. İngilizce tercüman, editör, denetmenler Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinde EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında belirlenmektedir. İngilizce tercüman arıyorum ilanına başvuruda bulunan tercümanlar çeşitli deneme ve testlerden geçtikten sonra Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinde görev yapmaktadır. Tam zamanlı, freelance ve yarı zamanlı İngilizce tercüman kadrosu ile yıllardır çeşitli projelere imza atmış olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalar sürdürmektedir.

İngilizce tercüman arıyorum hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!