İngilizce Tercüme Bürosu

İngilizce Tercüme Bürosu

Sınırsız dil seçeneğinin yanı sıra İngilizce tercüme bürosu olarak Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme yıllardır yurt içi ve yurt dışında sektörün lideri olarak faaliyet göstermektedir.

İstanbul’un merkezi Şişli’de merkez ofisi bulunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm tercüme bürosu Mecidiyeköy arayışlarınızda bir adım ötenizde yer almaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, geniş uzman tercüman kadrosu ve anlık ve hızlı çözüm önerileri ile tercüme bürosu Beylikdüzü ya da tercüme bürosu Kadıköy arayışlarından da daha fazlası ülke sınırları dışında da çok sayıda yabancı menşeili firma ile faaliyet göstermektedir.

Dünyanın dili İngilizce alanında İngilizce tercüme bürosu olarak beklenilenden çok daha fazlasını müşterilerine sunmayı amaçlamış ve bu sayede tercüme sektörünün lider kuruluşları arasındadır.

Başarılarının sınırlar ötesine ulaştığı Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Beşiktaş yeminli tercüme bürosu olarak da her türlü tasdik işleminde hizmet sunmaktadır.

Yeminli tercüme bürosu olarak merkez adresinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında Beyoğlu 25. Noterliği iş birliği ile birçok dilde tasdik işlemlerinde çözümler sunmaktadır.

İngilizce tercüme bürosu olarak Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi projeleri terminolojilerine göre ayırmakta ve her terminolojiye anadil düzeyinde dil bilgisine sahip ve projelerin terminolojisi alanında eğitim almış ve saha deneyimi olan geniş ve profesyonel kadro ile hizmet sunmaktadır.

İngilizce tercüme bürosu olarak İngilizce dilinde dahi yerelleştirme hizmetini müşteri talebi doğrultusunda sunmakta ve hedef kitlenizle aynı dili konuşmanıza yardımcı olmaktadır.

Etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığını ilk günden bu yana sürdüren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme etik kuralların ve müşteri memnuniyetinin en az işleyiş kadar önemli olduğunun bilincini çalışanlarına da aşılamaktadır.

İngilizce tercüme bürosu olarak Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer alan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme teknik tercüme, tıbbi tercüme, hukuki tercüme, ticari tercüme, yeminli tercüme, akademik tercüme, vize ve vatandaşlık tercüme alanları üst düzey kalite sağladığı alanlardan birkaçıdır.

İngilizce tercüme bürosu ihtiyacınız için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!