İngilizce Tercüme, İngilizce Çeviri ve İngilizce Yeminli Tercüme

İngilizce Tercüme, İngilizce Çeviri ve İngilizce Yeminli Tercüme Hizmeti

İngilizce tercüme ve İngilizce çeviri hizmetinde Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi aranılan kaliteyi Perpa Ticaret Merkezi bünyesinde sağlamaktadır.

İngilizce, evrensel ortak dil olup en çok tercih edilen ve uluslararası platformda yapılan tüm işlemlerde tercih edilen ilk dildir.

Hint Avrupa dil ailesinin Cermen koluna bağlı olan İngilizce dünyanın birçok ülkesinde anadil olmanın yanı sıra ilk tercih edilen ortak dildir. Bu nedenle uluslararası işlemlerin büyük çoğunluğu İngilizce olarak gerçekleşmektedir. Vize, ikamet, şirket, ticaret, teknoloji, bilim, tıp, siyaset, edebiyat ve birçok alanda en yoğun kullanıma sahip olması sebebiyle İngilizce tercüme ve İngilizce çeviri işlemleri yoğun olarak talep edilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İngilizce tercüme ve İngilizce çeviri işlemlerinde yazılı İngilizce tercüme, sözlü İngilizce tercüme, yeminli İngilizce tercüme başta olmak üzere tüm işlemlerde profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

İngilizce Tercüme Nerelerde Kullanılır?

Şirket Kuruluş İşlemlerinde İngilizce Tercüme

Türkiye’de özellikle son yıllarda yoğun olarak yabancı sermayeli ya da yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleri gerçekleştirilmektedir. Yabancı uyruklu gerçek ya da tüzel kişilerin Türkiye’de şirket kuruluşu ya da ortaklık işlemleri sırasında belirli noktalarda İngilizce tercüme ve İngilizce çeviri işlemine ihtiyaçları bulunmaktadır.

Ticaret Odası işlemlerinde yabancı uyruklu vatandaş eşliğinde İngilizce sözlü yeminli tercüman bulunması gerekmektedir. İngilizce tercüman, ticaret odası görevlisi ile yabancı uyruklu kişi arasındaki iletişimi sağlamakta ve sözlü yeminli İngilizce tercüme ve çeviri işlemi gerçekleştirmektedir.

Bunun yanı sıra yabancı uyruklu vatandaşın şirket kuruluş işlemleri sırasında tüm yabancı menşeili İngilizce evraklarının tercüme ve çeviri işlemleri yapılmakta ve kimlik ibrazı sırasında İngilizce pasaport tercümesi yapılmalı ve noter onaylı pasaport tercümesi olarak düzenlenmiş şekilde ibraz edilmesi gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa İTO kapsamında gerçekleşen yabancı sermayeli şirket kuruluş işlemlerinde İngilizce yeminli sözlü tercüme ve noter yeminli tercüme hizmetine anlık çözüm sağlamaktadır.

Şirket kuruluş işlemleri kapsamında Perpa Ticaret Odası ya da Beyoğlu 25. Noterliği kapsamında yapılacak tüm yazılı ya da sözlü İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri işlemi için uygun fiyat, hız ve kaliteyi bir arada sunmaktadır.

Şirket kuruluş işlemleri belirli bir şablon, terminoloji ve profesyonellik gerektiren işlemler olup Perpa yeminli tercüme bürosu olarak Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme sektör liderleri arasında yer almaktadır.

Teknik Dokümanlarda İngilizce Tercüme

İngilizce, teknolojinin ortak dili olup hemen her makine, ekipman, cihaz, elektronik, yazılım ve uygulamalarda düzenlenen ilk dil seçeneğidir. Buna bağlı olarak katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, makine ve cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları ve daha birçok evrakın İngilizce teknik tercüme ve İngilizce teknik çeviri işlemi gerçekleştirilmektedir.

Üretim, lojistik, pazarlama ve daha birçok alanda teknik faaliyet gösteren ve faaliyetlerini uluslararası pazarda gerçekleştiren çok sayıda firma teknik materyallerinin İngilizce teknik tercüme ve İngilizce teknik çeviri işlemini gerçekleştirmeye ihtiyaç duyar.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi de lokasyon avantajı sayesinde çok sayıda uluslararası faaliyet gösteren teknik firmanın yer aldığı Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında sayısız projede yer almıştır.

Yılların deneyimi sayesinde İngilizce teknik tercüme ve İngilizce teknik çeviri işlemlerinde aranılan kalite ve güveni her daim sağlayabilen Okeanos, müşterilerine kaliteyi sertifikalandırarak sunabilmektedir.

Dış Ticarette İngilizce Tercüme

Dış ticaret işlemlerinin hemen her aşamasında ticari yazışmalar, lojistik işlemleri, gümrük evrakları, pazarlama, satış, web sitesi, ürün tanıtımı, reklamlar, sözleşmeler ve çok daha fazlasında İngilizce ticari tercüme ve İngilizce ticari çeviri işlemine gereksinim duyulmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş İngilizce tercüman kadrosu ve yılların deneyimi sayesinde ihtiyaç duyulan hizmete anlık destek sağlamaktadır.

Şeffaflık ve güvene dayalı yaklaşım sürdüren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşterilerine son teknolojiyi kullanarak sağladığı kullanıcı paneli sayesinde ihtiyaç duyulan kaliteyi güven ve şeffaflık kapsamında sunmaktadır. Ticari belgeler, ticari yazışmalar, ticari faturalar, sözleşmeler, ihale evrakları, ticari teklifler, raporlar, bankacılık evrakları, finansal belgeler, toplantı dokümanları, vekaletname, nevi değişikliği, kapanış belgesi, dolaşım sertifikası tercümesi, ata karnesi tercümesi, a.tr dolaşım belgesi tercümesi, eur-med dolaşım belge tercümesi, dilekçe tercümesi, sicil tasdiknamesi tercümesi, mümessillik belgesi tercümesi, toplantı notları tercümesi, yönetim kurulu kararı tercümesi, vergi levhası tercümesi, faaliyet belgesi tercümesi, ticaret sicil gazetesi tercümesi, kuruluş mukavelesi tercümesi, şirket ana sözleşme tercümesi, ik raporu tercümesi, genel kurul kararı tercümesi, iş yazışmaları tercümesi, gümrük beyannamesi tercümesi, menşei şahadetnamesi tercümesi, teminat mektubu tercümesi, şirket sunum tercümesi, basın ilanı tercümesi, şirket bülteni tercümesi, yetki belgesi tercümesi, tadil tasarısı tercümesi, fiyat indeksi tercümesi, geçici kabul tutanağı tercümesi, kesin kabul tutanak tercümesi, işletme belgesi tercümesi, etik kurallar tercümesi, çalışma esasları tercümesi, iş sözleşmesi tercümesi, özel durum açıklamaları tercümesi, şube açma belgesi tercümesi, taşınma belgesi tercümesi, taahhütname ve ortaklık anlaşmaları gibi evraklarda İngilizce ticari yeminli tercüme ve İngilizce ticari yeminli çeviri işlemleri yapılmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri işlemleri ve İngilizce noter yeminli tercüme ve İngilizce noter onaylı çeviri işlemleri yerine getirilmektedir.

İngilizce tercüme, İngilizce çeviri ve İngilizce yeminli tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!