İNGİLİZCE TERCÜME

İNGİLİZCE TERCÜME                                                                              

Hızla ve artarak küreselleşen dünyamızda, gerek sosyal ve kültürel gerekse ticari veya ekonomik nedenlerle sıklıkla tercümeye  ihtiyaç duyulmaktadır. Çeşitli kaynaklarda yer alan istatiksel veriler sonucunda da, hem dünyada hem de gelişmekte olan ülkemizde en çok ihtiyaç duyulan tercüme dili İngilizce tercümedir. İngilizce, gelişmiş batı toplumlarının ana dili ve ticari ve kültürel ilişkilerde yaygın bir dil olması sebebiyle, İngilizce tercüme, tercüme sektöründe kendisine büyük bir pay edinmiştir.

Son yıllarda ticari ve ekonomik açıdan öne çıkan ülkemizde de, İngilizce en yaygın ve en çok konuşulan yabancı dil konumunda olmasından dolayı, İngilizce tercüme, yurtiçindeki tercüme dünyasında kendini zirveye taşımıştır. Uluslar arası şirketlerin, yabancı şirketlerle iş ortaklığı yapan yerel şirketlerin ve daha benzer birçok ticari kuruluşun çalışmalarının ve işlerinin yürütülmesinde katkısı olan İngilizce tercüme hizmetlerinin, bu tür ticari alanlar dışında, bilindiği üzere hukuki, finansal, medikal, akademik çalışmalar ve uluslar arası pazarlama gibi konuların yanı sıra turizm alanında da kullanılan ortak dil İngilizce’dir. ülkemize uygulanan vize prosedürleri nedeniyle de turizm alanında da gereksinimi çok yoğundur. Tabii ki, turizm ve turizmin bir alt kolu olan sağlık turizmi denince ülkemizde hızla artan faaliyetleri de akla gelir ve bu faaliyetlerde İngilizce tercümeye yoğun talep vardır.

Elbette ki, bu kadar önemli çalışmaların ve işlerin kapsamının bir parçası olan bir işlemin kendisi de her zaman emek isteyen ve bazen de zorlu bir süreçtir. Biz İngilizce tercüme faaliyetlerinin yürütülmesinde üzerimize aldığımız sorumluluğun farkındayız ve her zaman maksimum emek ve kalite ile çalışarak müşterilerimize İngilizce tercüme sektörünün en iyi hizmetlerini sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizin standartlarını uluslar arası seviyeye ulaştırarak EN 15038 ile belgelendirmiş bulunmaktayız. Bunun yanında İngilizce tercüme sektöründeki tecrübemiz ve müşteri kitlemiz de yaptığımız ve yapacağımız işlerin kalitesini garanti etmektedir.

Şirketimizde profesyonel çevirmen ve yeminli tercüman kadrosu ile, İngilizce çeviri ve İngilizce yeminli tercüme hizmeti verilmektedir.

Çevirileriniz ve ayrıntılı bilgi için lütfen satış departmanımızı arayınız, 0212 221 45 21 / Dahili 15 .


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!