İngilizce Türkçe Çeviri

İngilizce Türkçe Çeviri

İngilizce Türkçe çeviri yazılı ve sözlü olmak üzere iki yönlü olarak gerçekleştirilmektedir.

Çevirisi talep edilen belgenin resmiyet kazanması adına İngilizce yeminli çeviri hizmeti sağlanmaktadır.

Vize, eğitim, vatandaşlık, oturma izni, isim denkliği gibi işlemler için resmi kurumlar tarafından İngilizce yeminli çeviri hizmeti talep edilir. Bunun doğrultusunda pasaport, kimlik, aile cüzdanı, nüfus kayıt örneği, doğum belgesi, SGK hizmet dökümü, vergi levhası, ikametgah, banka hesap dökümü, diploma, transkript gibi belgelerin İngilizce yazılı çevirisi yeminli olarak talep edilir.

İngilizce yazılı çeviri talebinde bulunan müşteriler için İngilizce yeminli çeviri hizmetinin kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir şekilde sağlanması oldukça önemlidir. Çünkü çeviri günümüzde insanların hayatlarına dokunmaktadır. Vize almak, eğitimini yurtdışında devam etmek istemek, vatandaşlık ve oturma izni almak kişilerin hayatlarında önemli bir yer kaplamaktadır Dolayısıyla söz konusu işlemler için talep edilen belgelerin İngilizce yeminli çevirisi büyük hassasiyet ve titizlikle gerçekleştirilmelidir.

Bilindiği üzere son zamanlarda gerek ikili ülke ilişkileri, gerek dış ülkelerden alınan göçler, gerekse ticari alışverişler ve turizm faaliyetleri gibi pek çok sebepten kaynaklı olarak İngilizce sözlü çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Ticaret odalarında gerçekleştirilen yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleri esnasında, noterliklerde yabancı uyruklu kişiler tarafından gerçekleştirilen işlemler sırasında, tapuda, yabancı uyruklu iki kişinin nikahında, adliyede bilirkişi olarak sözlü olarak yeminli çeviri işlemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Konferanslarda, iş toplantılarında, sempozyumlar ve iş gezileri esnasında da simultane çeviri, ardıl çeviri, refakat çevirisi, karşılıklı çeviri, fısıltı çeviri gibi İngilizce sözlü çeviri hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yazılı ve sözlü olarak profesyonel İngilizce Türkçe çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Kurulduğu günden bu yana tekliften teslimat aşamasına kadar Avrupa standartlarında hizmet kalitesi sağlamakta ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla her geçen gün kendisini yenilemekte ve geliştirmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin İngilizce Türkçe çeviri, İngilizce yeminli çeviri hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresinden bizlere ulaşabilir, info@okeanostercume.com.tr adresinden e-postalarınızı gönderebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımız veya 212 221 45 21 numaralı sabit hattımız aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!