İngilizce Türkçe Metin Çeviri

İngilizce Türkçe Metin Çeviri

İngilizce Türkçe metin çeviri alanında Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme uygun fiyat, hız ve kalite unsurlarını bir arada sunmaktadır.

Çeviri İngilizce sektörün en yoğun talep gören dili olup sadece anadili İngilizce olan ülkelerde değil evrensel dil olması sebebiyle dünyanın birçok yerinde gerçekleştirilmektedir. Bu duruma bağlı olarak İngilizce tercüman sayısı fazla, kalite stabilitesi zordur. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İngilizce Türkçe metin çeviri hizmetinde kalite istikrarını EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde sağlamaktadır. Tekliften teslimata, koordinasyondan tercüme işlemine kadar tüm aşamalar bu kalite standartları yönergelerine bağlı olarak sistem kurulmuştur.

Merkez ofisinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında iş dünyasının nabzını tutan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu sayede müşteri talep ve ihtiyaçlarını doğru tespit edebilmektedir. Talep ve ihtiyaç doğrultusunda her alanda olduğu gibi İngilizce Türkçe metin çeviri alanında da revizeler, iyileştirmeler, teknolojik gelişimler ve yeni çalışmalar yürüten Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu sayede sektörün lider firması haline gelmiştir.

Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını sürdüren ve bunu tercüman kadrosuna da aktarabilen bir firmadır.

İngilizce Türkçe metin çeviri yapan tercümanlar her iki dilde de anadil düzeyinde dil bilgisine sahip, terminolojide uzman, deneyim ve tecrübe sahibi, yazılım ve programları kullanabilen, gelişime ve öğrenmeye açık, ekip çalışması sürdürebilen ve sorumluluk sahibi kişilerden oluşmaktadır. Başarının tek kişilik değil bir ekip işi olduğunun bilincinde olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi özellikle tercüman seçimi konusunda büyük titizlik göstermektedir.

İngilizce Türkçe metin çeviri işlemini müşteri talepleri doğrultusunda yeminli ya da noter tasdikli olarak gerçekleştirebilmekte ve bu konuda Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile hizmet sağlamaktadır.

İngilizce Türkçe metin çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercumecom.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!