İngilizce Türkçe Metin Çeviri

İngilizce Türkçe Metin Çeviri

Uluslararası işlemler sırasında İngilizce Türkçe metin çeviri işlemi gerçekleştirilmektedir. Teknik, tıp, hukuk, bilim, akademik ve daha birçok terminolojik alanda ingilizce türkçe metin çeviri işlemi anadil düzeyinde dil bilgisine sahip alanında uzman tercüman, editör ve kontrolörler tarafından gerçekleştirilmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş ve profesyonel kadrosu ile ingilizce türkçe metin çeviri işlemi uluslar arası standartlar çerçevesinde yürütülmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi belirli dönemlerde denetim ve incelemeye tabi olarak tercüme sektörüne özgü hazırlanmış ve uluslar arası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde bütün sürecini yürütmektedir.

İngilizce türkçe metin çeviri işlemi yapılırken kaynak dil, hedef dil belirlenmeli, metnin konusu, terminolojisi doğru analiz edilmeli ve terminolojiye uygun tercüme ekibi projeye atanmalı dosyanın konusu ile ilgili ön hazırlık ve araştırma yapılarak terminoloji sözlüğü çıkarılmalı. Çeviri ingilizce dosyalarının tüm süreci EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde planlanmakta ve tekliften teslimata kadar bütün süreç bu şekilde planlanarak kalitede istikrar sağlanmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi ingilizce türkçe metin çeviri işlemlerini son teknolojiye sahip müşteri paneli üzerinden gerçekleştirerek şeffaflık ve güveni sağlamaktadır. Tercüme sektörünün lider markaları arasında yer alan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İstanbul Şişli’de bulunan ofisinde Türkiye ve yurt dışında çok sayıda bireysel ya da kurumsal müşteriye hizmet vermektedir.

İngilizce türkçe metin çeviri işlemlerini uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini bir araya getirerek sunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

İngilizce türkçe metin çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!