İngilizce Türkçeye Çeviri

İngilizce Türkçeye Çeviri

Uluslar arası düzeyde gerçekleştirilen tüm işlemlerde İngilizce Türkçeye çeviri ihtiyacı doğmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana uygun fiyat, hız, kaliteli tercüme kriterlerini bir arada sunarak hizmet vermektedir. Kullanım kılavuzu, pasaport, sözleşme, kitap, dergi, makale, doğum belgesi, sabıka kaydı, evlilik cüzdanı, vekaletname ve daha birçok evrak ticaret, lojistik, ortaklık, şirket kuruluşu, evlilik, ikamet, vatandaşlık gibi daha birçok nedene bağlı olarak gerçekleştirilmektedir.

İngilizce türkçeye çeviri işleminde en çok ihtiyaç duyulan alanlardan biri de web sitesi ve yazılım uygulama gibi teknolojik çeviri işlemleridir. Teknolojinin gelişmesi ile sınırlar ortadan kalkmış birçok firma yurt dışında faaliyet gösterebilmek adına web sitelerini çeviri ingilizce, türkçe çeviri talebi yoğun olarak yaşanmaktadır. Teknoloji çeviri alanı özellikle uzmanlık gerektiren bir alan olup ingilizce türkçeye çeviri yapılırken büyük hassasiyet ve dikkat gerektirmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi profesyonel ve deneyimli bir kadro ile EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında ingilizce türkçeye çeviri hizmeti sağlamaktadır. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları tercüme ve çeviri sektörüne dair düzenlenmiş standartlar olup uygulanabilirliği yüksek standartlardır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tekliften teslimata tüm süreçlerde EN 15038 Hizmet Kalite Standartları yönergelerine göre planlama yapmakta ve tüm kadrosunu da yine aynı yönergelere göre oluşturmaktadır.

Yeminli tercüme, noter yeminli tercüme müşteri ya da kurum talebi sonrasında düzenlenmekte ve yazılı ya da sözlü yeminli tercüman kadrosu ile hizmet sağlamaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yurt içi ve yurt dışında çok sayıda başarılı projeye imza atmış geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Müşteri odaklı yaklaşımını her projede ortaya koyan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi şeffaflık, güven ve kalitede istikrar sağlamaktadır.

İngilizce türkçeye çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeansotercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!