İngilizce Türkçeye Çevirme

İngilizce Türkçeye Çevirme

Ticari ya da bireysel uluslar arası işlemler için İngilizce Türkçeye çevirme ihtiyacı doğmaktadır. İngilizce Türkçeye çevirme hususunda anadil düzeyinde dil bilgisine sahip tercüme ekibi tarafından son teknolojinin imkanları ile işlem yapılmaktadır. Vize, vatandaşlık, ikamet, ticaret, lojistik, turizm, sağlık gibi konularda pasaport, nüfus kayıt örneği, sözleşme, katalog, kullanım kılavuzu ve daha birçok belge talep sonucunda İngilizce Türkçeye çevirme yapılır. Müşteri talebi doğrultusunda İngilizce Türkçeye çevirme yapılan evraklar yeminli tercüman ya da noter tasdikli olarak da düzenlenmektedir.

Dünyanın her yerinde en çok konuşulan ve en çok tercih edilen ilk yabancı dil olan ingilizce Türkçeye çevirme işlemi Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin profesyonel kadrosu ile gerçekleştirilmektedir. Merkez ofisinin bulunduğu İstanbul Şişli’den tüm Türkiye ve dünyanın dört bir yanına hizmet sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kalite, uygun fiyat ve hız kriterlerini bir arada sunmaktadır. Tüm çeviri ingilizce ve Türkçe çeviri projelerini dünya genelinde geçerli olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde gerçekleştiren Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tercüme ekibini de aynı kalite standartları yönergelerine bağlı kalarak oluşturmuştur. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları tercüme sektörüne göre düzenlenmiş olup uygulaması kolaydır.

İngilizce Türkçeye çevirme işlemlerini yazılı ya da sözlü birçok alanda şirket kuruluşu, mahkeme, nikah gibi tüm işlemlerde ya da daha büyük organizasyonlarda görev alabilecek geniş bir kadroya sahiptir.

Tüm ingilizce Türkçeye çevirme işlemlerini son teknolojiye sahip müşteri paneli sayesinde güven ve şeffaflık sağlayarak yürüten Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden buyana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

İngilizce Türkçeye çevirme işlemlerini tercüme, edit, kontrol olmak üzere en az üç aşamalı gerçekleştirerek kalite sağlamaktadır ve sahip olduğu EN 15038 Hizmet Kalite Standartları yönergelerine bağlı kalarak kalitede istikrarı korumaktadır.

İngilizce Türkçeye çevirme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!