İngilizce ve Türkçe

İngilizce ve Türkçe

İngilizce ve türkçe tercüme sektörünün en çok talep edilen dil çifti olmakla birlikte yazılı ya da sözlü olarak ve tıp, teknik, hukuk, finans gibi hemen her alanda çalışılmaktadır. İngilizce ve türkçe kullanım kılavuzu, dergi, katalog, makale, sözleşme, pasaport, nüfus kayıt örneği, tapu ve daha birçok evrakta yeminli, noter yeminli ya da standart olarak ingilizce ve türkçe tercüme ihtiyacı doğmaktadır.

İngilizce ve türkçe çeviri yapılırken öncelikle dosyanın konusu tespit edilir. Sonrasında terminolojik alanı belirlenir ve İngilizce ve türkçe tercümenin tıp, hukuk, finans gibi alanlarına uygun tercüman, editör, kontrolör belirlenir. İngilizce ve türkçe tercüme ekibi projeye atanır ve çalışma başlatılır.

Hemen her terminolojide çalışma farklı şekilde de ilerleyebilmektedir. İngilizce ve türkçe tercüme projelerinde Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yurt içi ve yurt dışında geniş kadroya sahiptir. Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını sürdürmekte ve bu yaklaşımı tüm tercümanlarına da benimsetmektedir. Tüm tercüme projelerinde olduğu gibi ingilizce ve türkçe tercüme projelerinde de uygun fiyat, hız ve kalite kriterleri ile hizmet vermektedir.

İngilizce ve türkçe tercüme şirketi son teknolojiye sahip müşteri paneli sayesinde müşterilerine şeffaflık ve güveni yansıtmaktadır. Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bireysel ya da kurumsal müşterilerinin talepleri doğrultusunda yeminli ingilizce ve türkçe tercüme ya da noter yeminli ingilizce ve türkçe tercüme hizmetini Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile sağlamaktadır.

İngilizce ve türkçe sözlü tercüme hizmetini en başta Perpa Ticaret Odası şirket kuruluşu ve mahkeme, tapu dairesi, vergi dairesi, nikah ve noter işlemleri gibi çalışmalarda da sağlamaktadır.

İngilizce ve türkçe tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!