İngilizce Yeminli Tercüme

İngilizce Yeminli Tercüme ve İngilizce Yeminli Çeviri Hizmeti

İngilizce dünyanın ortak dili olmak ile birlikte, siyaset, ticaret, eğitim, bilim, teknoloji, sanat, edebiyat ve her alanda ilk tercih edilen dildir.

Uluslar arası Kalitede İngilizce Yeminli Tercüme ve İngilizce Yeminli Çeviri Okeanos Tercümede

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi aranılan kaliteli hizmeti sahip olduğu EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında sağlamaktadır.

EN 15038 Hizmet Kalite Standartları, uluslar arası kapsamda sadece tercüme ve çeviri sektörüne özgü hazırlanmış kalite standardıdır. Proje teklif aşamasından, tercüme, editing, redaksiyon ve teslimat aşaması ve sonrasına kadar olan süreçlerin tamamını kapsayan kalite standardıdır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirket olarak tüm dillerde ve tüm terminolojilerde olduğu gibi İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri konusunda da aynı prosedürü uygulamaktadır.

Kalite kontrol sistemi konusunda özellikle hassasiyet gösterilen Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinde tercüme işleminin ardından çoklu kalite kontrol sistemi geliştirilmiştir. Birkaç aşamadan oluşmakta olan kalite kontrol sisteminde editör, kotrolör, denetmenler görev almaktadır.

Resmi tercüme ve resmi çeviri işlemleri yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme olarak farklı iki segmente ayrılmaktadır. İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri, İngilizce belgelerin yasallığını korumak adına talep edilen tercüme türüdür.

İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri hizmeti, İngilizce yeminli tercümanlar tarafından tercüme işlemi gerçekleştirilen evrakların tüm tercüme, editing, redaksiyon işlemleri gerçekleştikten sonra çıktısını alarak ıslak imzalı ve kaşeli olarak hazırlanması işlemidir.

İngilizce yeminli tercüman; İngilizce- Türkçe arasında yazılı ve sözlü tercüme işlemi yapabileceğini lisans diploması ya da dengi bir belge ile ispat edebilen ve noterlik makamında noter huzurunda yemin ederek yemin zabıtı çıkarılan tercümanlardır. İngilizce yeminli tercüman, yaptığı tercüme evraklarına kaşe imza yapma yetkisine sahiptir. Bu şekilde tercüme yapılmış evrak resmiyet kazanmış olur. Resmi kurumlarda ve devlet dairelerinde geçerliliği vardır.

İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri işlemlerinde uzmanlık alanlarına önem veren ve dikkat eden Okeanos Uluslar arası çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uzmanlık alanları ve terminolojilerine göre tercümanlarını kategorize etmiştir. Bu kapsamda hedeflediği başarıyı elde etmiş yıllardır İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri konusunda sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri işlemi yapılan evraklarda uygun fiyat, hız ve kaliteli tercüme anlayışını yürüten Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme, kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını birleştirerek hizmet vermektedir.

İngilizce Yeminli Tercüme ve İngilizce Yeminli Çeviri Konusunda Gizliliğiniz Güvencemiz Altında

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurumsal müşterileri ile imzaladığı Gizlilik Sözleşmesi kapsamında ya da taahhütlerinde belirttiği üzere herhangi bilgi ya da belgeyi üçüncü kişilerle paylaşmamaktadır.

Şeffaflık ilkesine ve güvene dayalı yürüttüğü çalışmalarını, etik değerler kapsamında ortaya koyması sonucu istenilen başarıyı elde eden ve her geçen gün daha geniş network e sahip olan Okeanos Tercüme bunu yıllardır sürdürmektedir.

İstanbul’un en merkezi ilçelerinden biri olan Şişli’de Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında deneyimli ekibi ile hem yazılı hem sözlü İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri hizmetini A Blok 9. Kat 1184 numaralı ofisinde uzman ekibi ile sürdürmektedir.

Özellikle Perpa Ticaret Merkezi kapsamında en çok talep edilen yabancı ortaklı şirket kuruluşu ya da sicil tasdiki işlemlerinde sözlü İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri hizmetinde anında çözümler sunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, aynı zamanda Beyoğlu 25. Noterliği kapsamında ihtiyaç duyulan İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri hizmeti de vermektedir.

Bazı işler acildir… Son ana kalan, unutulan, atlanılan ya da son anda ortaya çıkan tüm acil İngilizce yeminli tercüme ve acil İngilizce yeminli çeviri işlemlerinde de müşterilerine uygun fiyatlı, hızlı ve kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek adına cumartesi günü tercüme hizmeti sunmaktadır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kapsamında tüm İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri projeleri;

  • Teknik İngilizce yeminli tercüme ve teknik İngilizce yeminli çeviri
  • Hukuki İngilizce yeminli tercüme ve hukuki İngilizce yeminli çeviri
  • Akademik İngilizce yeminli tercüme ve akademik İngilizce yeminli çeviri
  • Finansal İngilizce yeminli tercüme ve finansal İngilizce yeminli çeviri
  • Ticari İngilizce yeminli tercüme ve ticari İngilizce yeminli çeviri

Gibi uzmanlık alanlarına ve terminolojilerine göre kategorize edilerek uygun tercüme ekibi ile işleme alınmaktadır. Doğru terminoloji tercüme işleminin bel kemiği olup terminoloji bilgisinde yoksun bir tercüme işlemi geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilmektedir. Doğru terminolojiyi elde etmek adına ön hazırlık, terminoloji sözlüğü ve gerekirse müşteri ile iletişime geçmek ve sektörel araştırma yapmak gibi birçok işlem gerçekleştirilir.

İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri kapsamında işlem yapılan evraklar;

MSDS ve SDS (Güvenlik Bilgi Formu) Tercümesi

Nüfus Cüzdanı Tercümesi

Doğum Belgesi Tercümesi

İkametgah Tercümesi

Pasaport Tercümesi

Ehliyet Tercümesi

Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

Sabıka Kaydı Tercümesi

Faaliyet Belgesi Tercümesi

İmza Sirküleri Tercümesi

Vergi Levhası Tercümesi

Vekaletname Tercümesi

Sicil Gazetesi Tercümesi

Ruhsat Tercümesi

Mahkeme Kararı Tercümesi

Maaş Bordrosu Tercümesi

Kaza Raporu Tercümesi

Dilekçe Tercümesi

Doktor Raporu Tercümesi

Rapor Tercümesi

Temyiz Belgesi Tercümesi

Diploma Tercümesi

Transkript Tercümesi

Tasdikname Tercümesi

Askerlik Belgesi Tercümesi

Tapu Tercümesi

Muvafakatname Tercümesi

Evlilik Cüzdanı Tercümesi

Sözleşme Tercümesi

İthalat İhracat Belgeleri Tercümesi

Apostil Tercümesi

Uygunluk Belgesi Tercümesi

Sertifika Tercümesi

Taahhütname Tercümesi

Gibi evraklar başta olmak üzere çok sayıda evrak üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!