İspanyolca Türkçe Tercüme

İspanyolca Türkçe Tercüme

İspanyolca Türkçe tercüme alanında Türkiye’nin lider markaları arasında yer alan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uygun fiyat, hız ve kaliteli hizmet sağlamaktadır.

İspanyolca dünyanın en çok konuşulan dilleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu sebepledir ki ülkemizde de İspanyolca Türkçe tercüme ihtiyacı yoğunluğu yaşanmaktadır. İspanyolca çeviri işlemi İngilizce diline benzerliği nedeniyle kolay gibi görünse de her tercüme projesi gibi büyük bir titizlikle ele alınması gereken dillerden biridir.

Dünyaya baktığımızda en çok tercih edilen ya da başarı oranı en yüksek tercüme dil çifti İngilizce İspanyolca çeviri olarak karşımıza çıkmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi ise yurt içi ve yurt dışı menşeili çok sayıda kurum ve kuruluşa profesyonel İspanyolca Türkçe tercüme hizmeti sağlamakta ve bu anlamda hem yurt içinde hem de yurt dışında yaşayan geniş bir kadro ile çalışmalarını yürütmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İspanyolca Türkçe tercüme projelerini uluslar arası geçerliliği olan ve tercüme sektörüne istinaden düzenlenmiş olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında tüm prosesini gerçekleştirmektedir. Tekliften teslimata, tercümeden tasdik işlemlerine kadar tüm aşamaları kalite standartları kriterlerine göre gerçekleştiren Okeanos bu sayede işleyişini ve İspanyolca Türkçe tercüme kalitesini standardize edebilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığını sürdüren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde İspanyolca Türkçe tercüme alanında global marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Yeminli İspanyolca Türkçe tercüme ve noter yeminli İspanyolca Türkçe tercüme hizmetinde son teknolojiye sahip müşteri paneli sayesinde müşterilerinin tercüme projelerinde aradığı çeviri kalitesinden daha fazlasını sunmakta ve güven ve şeffaflığı müşterilerine sunabilmektedir.

İspanyolca tercüman kadrosu her iki dili de anadil seviyesinde bilen, en az bir terminolojik alanda uzmanlaşmış, deneyim ve bilgi birikimine sahip tercüman, editör ve kontrolörden oluşan kadro ile İspanyolca Türkçe tercüme sürecini yürütmektedir.

İspanyolca Türkçe tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!