İspanyolca Yeminli Tercüme

İspanyolca Yeminli Tercüme

Vize, eğitim, vatandaşlık, oturma ve çalışma izni gibi sebeplerden dolayı pek çok belgenin İspanyolca yeminli tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır.

Doğum belgesi, adli sicil kaydı, nüfus kayıt örneği, vekaletname, sözleşme, tıbbi rapor, diploma, transkript, aile cüzdanı, ikametgah belgesi, SGK hizmet dökümü, hesap özeti, faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, boşanma belgesi, vergi levhası gibi belgeler İspanyolca yeminli tercümesine ihtiyaç duyulan belgeler arasındadır.

Söz konusu belgelerin İspanyolca yeminli tercüme işlemi, İspanyolca tercümanlık bölümünden mezun olarak noter huzurunda yemin eden İspanyolca tercümanlar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

İspanyolca tercümanların söz konusu belgelerin İspanyolca yeminli tercüme işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmeleri için sahip olması gereken belli başlı nitelikler bulunmaktadır.

Buna göre İspanyolca yeminli tercüme işlemini gerçekleştirecek olan İspanyolca tercüman hem İspanyolcanın hem de Türkçenin dilbilgisel ve anlamsal özelliklerine iyi derecede hakim olmalıdır. Çünkü İspanyolca ve Türkçe birbirinden farklı pek çok özellik barındıran iki dildir. Bunun yanı sıra herhangi bir uzmanlık alanında kendini geliştirmesi ve ilgili alanın terminolojisine hakim olması da kaliteli bir İspanyolca yeminli tercüme işlemi gerçekleştirmesi adına önemlidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bünyesinde barındırdığı her biri belirli bir uzmanlık alanına sahip, deneyimli, hem İspanyolcaya hem de Türkçeye anadili düzeyinde hakim İspanyolca tercüman kadrosuyla kaliteli ve güvenilir İspanyolca yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İspanyolca yeminli tercüme işlemi esnasında EN15038 Hizmet Kalite Standartlarını uygulamaktadır. Buna göre İspanyolca yeminli tercümesini talep ettiğiniz metin, içerik ya da belge proje koordinatör ekibinin tecrübe ve ilgili alana hakimiyet kriterleriyle belirlediği İspanyolca tercüman aracılığıyla gerçekleştirilmekte, detaylı terminolojik çalışma ve araştırmalar yapılmakta, tercüme süreci boyunca müşteri ile iletişim sağlanmakta ve tercüme işlemi tamamlandıktan sonra editör ve kontrolörler aracılığıyla tercümesi gerçekleştirilen içeriğin, metnin ya da belgenin kontrolü sağlanmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin İspanyolca yeminli tercüme, İspanyolca tercüme, İspanyolca çeviri, İspanyolca tercüme bürosu, acil İspanyolca tercüme ve İspanyolca tercüman hizmetlerimiz ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için info@okeanostercume.com.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir veya www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı veya 212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!