İspanyolca

İspanyolca

İspanyolcanın önemi

Türkiye’nin en çok ithalat ve ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan İspanya’nın anadili İspanyolca pek çok sektörde tercümesi talep edilen dillerden birisidir.

İspanya’nın üniversite değişim programlarında ya da yurtdışı eğitim programlarında en çok tercih edilen ülkelerden birisi olması İspanyolcanın değerini artırmaktadır.

Çinceden sonra en çok konuşulan ikinci dil konumunda yer almaktadır. Dolayısıyla İspanyolca aracılığıyla Avrupa’dan Güney Amerika’ya kadar erişmeni mümkündür.

Türkçe İspanyolca Çeviri

22 ülkede anadil statüsünde olması, konuşulduğu ülkelerde pazarların büyümesi, İspanya’da verilen eğitim kalitesi, İspanya’nın ve İspanyolca konuşan pek çok ülkenin (Arjantin, Şili, Meksika vb.) sahip olduğu tarihi ve sanatsal eserler ve güzellikler İspanyolcayı çevirisi en çok talep edilen dillerden birisi konumuna getirmiştir.

Tıbbi, teknik, hukuki, akademik, ticari, edebi, finansal başta olmak üzere pek çok alanda Türkçe İspanyolca çeviriye ihtiyaç duyulmaktadır.

Hem yazılı hem de sözlü tercümesi yoğun talep gören Türkçe İspanyolca çeviri belirli bir uzmanlık alanına sahip, hem İspanyolcanın hem de hedef dilin dilsel özellikleri hakkında bilgi sahibi, İspanya kültürüne, hukuk sistemine, ekonomisine hakim İspanyolca tercümanlar aracılığıyla gerçekleştirilmedir.

İspanyolca Yeminli Tercüme

Pasaport, kimlik, nüfus kayıt örneği, vekaletname, muvafakatname, diploma, transkript, sağlık raporu, adli sicil kaydı, doğum belgesi gibi belgelerin yazılı çeviri işlemi esnasında ya da ticaret odasında, noterliklerde, mahkemede, nikahta, hastanede sözlü çeviri sırasında İspanyolca yeminli tercümeye ihtiyaç duyulmaktadır.

İspanyolca yeminli tercüme işlemi deneyimli İspanyolca yeminli tercüman kadrosu eşliğinde gerçekleştirilmeli, mutlaka doğru ve eksiksiz olarak kaliteli hizmet verilmelidir.

İspanyolca Çeviride Okeanos

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerler çerçevesinde aradığınız kalite ve güvenilirlikte Türkçe İspanyolca çeviri, İspanyolca yeminli tercüme hizmeti vermektedir.

Kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermemekte, bünyesinde bulundurduğu deneyimli, güvenilir profesyonel İspanyolca tercüman kadrosuyla Türkçe İspanyolca çeviri hizmetinde “en”leri yakalamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin Türkçe İspanyolca çeviri, İspanyolca yeminli tercüme hizmeti ile ilgili olarak daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresinden bizlere ulaşabilir, info@okeanostercume.com.tr adresinden e-postalarınızı gönderebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan veya 212 221 45 21 numaralı sabit hatımızdan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!