İstanbul Fuar

İstanbul Fuar

İstanbul fuar organizasyonlarının büyük çoğunluğu uluslar arası boyutta düzenlenmekte ve her geçen gün ziyaretçi sayısı ve fuarlara olan ilgi artış göstermektedir. Fuarlar ticari faaliyetlerin ilerlemesi anlamında büyük bir önem taşımaktadır. İstanbul fuar organizasyonları üretici, tüketici, yan sanayi ve tedarikçileri bir araya getiren yeni bağlantılar ve açılım fırsatları sağlayan organizasyonlardır. İstanbul fuar takvimi her yıl ilan edilmekte ve firmalar katılımda bulunacakları İstanbul fuar organizasyonları için yoğun hazırlıklar yapmaktadır. İstanbul fuar organizasyonunda görev alacak çalışanlar, hostesler ve eğitimleri, doküman ve içeriklerin hazırlanması, ürünlerin belirlenmesi ve hazırlanması ve daha birçok çalışma gerçekleştirilmektedir.

İstanbul fuar organizasyonları sektörel düzenlendiği gibi farklı sektörleri bir araya da getirmektedir. Ayrıca bilgisayar, otomobil, tekne gibi tek bir ürüne dair düzenlenen fuarlarda ürünü bir araya getiren diğer faktörler de fuarda yer almaktadır. Dünyanın her yerinde ve Türkiye’nin diğer illerinde de düzenlenen fuar organizasyonlarında fuar hostesleri ve uluslar arası fuarlarda çok dilli iletişimi yönetebilmek adına fuar tercümanları görev almaktadır. Fuar tercümanları aynı zamanda mihmandar ya da hostes olarak da görev alabilmektedir. Görev tanımları ve çalışma şekilleri müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda tercüme şirketi iş birliği ile belirlenmektedir. Müşteri, ziyaretçi ya da tek bir şirket sorumlusu adına görevlendirilmektedirler.

İstanbul fuar organizasyonunda yapılan sözlü tercüme işlemlerinin yanı sıra uluslar arası fuarlar için yoğun şekilde katalog, broşür gibi dokümanların da çeviri ve tercüme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi istanbul fuar organizasyonlarında aktif katılımcı olarak bulunmanın yanı sıra Türkiye ve diğer ülkelerde gerçekleşen organizasyonlarda firmaların talep ve ihtiyaçları doğrultusunda uzman kadrosu ile faaliyet göstermektedir. Fuar tercümanlığı hizmetini dünya kalite standardı olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları doğrultusunda gerçekleştiren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşteri odaklı yaklaşımı ile uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini birlikte sağlamaktadır.

İstanbul fuar hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!