İtalyanca Tercüman

İtalyanca Tercüman

İtalyanca tercüman kariyer planlaması yapan birçok kişinin merak ettiği soruların cevabını veriyoruz.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İtalyanca tercümanların, İtalyanca tercüman adaylarının, İtalyanca tercümanlık bölümünde okumayı planlayanların deneyimlerinden faydalanmak konusunda elinden geleni yapan, staj ve istihdam imkanı sağlayan bir şirkettir.

Bilginin gizli kalması değil paylaşılmasından yana olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm bilgi, deneyim ve imkanlarını paylaşıma sunmaktadır.

İtalyanca Tercüman Özellikleri

  • İtalyanca ve Türkçe dillerinde yazılı ve sözlü tercüme yapabilen
  • Anadil düzeyinde dil bilgisine sahip
  • Kendini geliştirmeye ve araştırmaya açık olan
  • Belirli yazılım ve programları kullanabilen
  • En az bir terminolojik alanda kendini geliştirmiş ve deneyim sahibi kişilerdir

Yeminli İtalyanca tercüman olma şartları ise;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Sabıka kaydının bulunmaması,
  • Kayıt yapılan noterlik makamının bulunduğu şehir sınırları içinde ikamet etmek
  • Dil bildiğini lisans diploması ya da dengi bir belge ile ispat edebilmek yukarıda sayılan İtalyanca tercüman özelliklerinin yanı sıra aranılan şartlardır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, geniş yeminli İtalyanca tercüman kadrosu ile bireysel ya da kurumsal müşteri talebi doğrultusunda tüm yeminli İtalyanca tercüme, noter yeminli İtalyanca tercüme ve daha fazlası konusunda hizmet sağlamaktadır.

İtalyanca tercümanlar, İtalyanca tercüman adayları ve İtalyanca tercüman iş ilanları arasında gezinen herkesin bilmesi gereken en önemli unsur her meslekte olduğu gibi İtalyanca tercümanlık alanında başarılı ve profesyonel olmanız ve kendinizi geliştirmeniz durumunda aradığınızdan daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İtalyanca tercüme ve İtalyanca çeviri alanında yurt içi ve yurt dışında sayısız başarılı projeye imza atmıştır.

Tüm tercüme prosesini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında gerçekleştiren Okeanos başarılarını sınırlar ötesine taşımış ve bu anlamda Türkiye’de sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır.

Müşteri paneli ile müşterilerine projeleri konusunda şeffaflık ve güveni sağlayan Okeanos kurulduğu günden bu yana etik değerlerini öncelikleri arasında ilk sıraya taşımış firmalardan biridir.

İtalyanca tercümanlık hakkında daha detaylı bilgi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!