İtalyanca Türkçe Sözlük

İtalyanca Türkçe Sözlük

Türklere benzerliği ile bilinen ve Türklerin en çok göç ettiği ve ziyaret ettiği ülkelerden biri olan İtalyanca Türkçe sözlükler artık online olarak kullanılmaktadır.

İtalyanca Türkiye’de en çok kullanılan özellikle turizm ve eğitim amacıyla yoğun talep edilen dillerden biridir. Lahey Anlaşması olan ülke tüm resmi belgelerin çeviri işlemlerinde noter tasdiki ve apostil işlemi aramaktadır. İtalyanca Türkçe çeviri işlemi gerçekleştirilirken italyanca türkçe sözlük kullanılmaktadır. Öncesinde yazılı basım kitapçıklar halinde olan sözlükler bugün online olarak web sitelerinden kullanılabilmektedir.

Online web siteleri dışında tercüme şirketleri belirli alanlarda kendi firma sözlüklerini de oluşturmaktadır. Otomotiv, elektrik, yat ve teknecilik, savunma sanayi, ilişim gıda gibi alanlarda çalışılan sabit müşteriler için Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi anadil düzeyinde dil yeteneğine sahip tercüman ve editör kadrosu ile kendi databesini oluşturmaktadır.

italyanca türkçe sözlük kullanımında en çok dikkat edilmesi gereken unsur kelime anlamının hangi alanda arandığıdır. Finansal bir terimi kimya terminolojisindeki anlamı doğrultusunda kullanmak başlı başına bir hata olmaktadır. Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı kalmakta ve bu tutumunu tüm çalışanlarına da aktarabilmektedir.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi son teknolojiye sahip altyapısı sayesinde tüm projelerinde olduğu gibi İtalyanca dilinde gerçekleştirdiği projelerinde kendi bünyesinde oluşturduğu italyanca türkçe sözlük kullanmaktadır.

italyanca türkçe sözlük ve tercüme işlemlerini EN 15038 Hizmet Kalite Standartlarında gerçekleştiren Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu alanda sektörün lider markaları arasında yer almaktadır. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları Avrupa’da tercüme sektörüne istinaden hazırlanmış uygulama kolaylığı olan standartlardır.

İtalyanca türkçe sözlük hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!