Kadıköy Yeminli Tercüme

Kadıköy Yeminli Tercüme

M.ö 675 yılına dayanan bir yerleşim hikayesi bulunan Kadıköy 1930 yılında ilçe oluncaya kadar çok fazla şekil değiştirmiştir. Cumhuriyet öncesinde Türkiye’nin en hareketli ve düzenli yerleşim yerlerinden biri olan Kadıköy rekabetin en çok yaşandığı ilçe olma ünvanını Şişli ile paylaşmaktadır. Kadıköy Yeminli Tercüme bu eski tarihe sahip ilçede her konuda tercüme hizmeti sunmaktadır. Lokasyon ve ulaşım açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Merkezi konumu gereği çeşitli ve kolay ulaşım imkanlarına sahip Kadıköy Yeminli Tercüme ilke ve kent ulaşımı konusunda ciddi bir öneme sahiptir.

Kadıköy ilçesin bu denli hızlı ve hareketli ihtiyaç ve taleplerini eksiksiz karşılayan Kadıköy Yeminli Tercüme 350’den fazla sayıda tercüman ve editör kitlesine sahip olup tüm müşterlilerinin tüm tercüme hizmetlerine yanıt sağlamaktadır. Kadıköy Yeminli Tercüme bünyesinde ticari yaşamanın renkliliği kadar aktif çok milletli yerleşim yeri olması sebebiyle tüm evrak tercümelerine aynı özen ve hassasiyei sektöründe de taşımaktadır.

Okeanos Kadıköy Yeminli Tercüme profesyonel yaklaşımları dahilinde bünyesinde bulunan tüm bşreysel ve kurumsal müşterilerine profesyonel  hizmeti amaçlamış ve amcaını bugün sağlıklı nir şekilde yürütebilmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin sağladığı tercüme faaliyetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm soru ve bilgi taleplerinizi www.okeanostercume.com .tr web sitesi ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonla ya da info@okeanostercume.com.tr mail adresinden iletebilirsiniz


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!